Dad Sneakers. Co to jest? I jak nosić największy trend tego sezonu?

Buty sneakers są jednym z najważniejszych elementów stylizacji. Nie ma żadnej osoby, która by nie posiadała w swojej szafie chociaż jednej pary, a dla zagorzałych fanów butów sportowych stały się one nawet przedmiotami kolekcjonerskimi. W ostatnich latach szczególnie z popularnością mody sportowej i stylu athleisure, sportowe buty stały się nieodłączną częścią Street Style u kobiet, jak i mężczyzn.

https://www.instagram.com/p/Beqr2MdHz66/?tagged=balenciagatriples

W tym sezonie największym hitem, w którym lubują się ikony mody jak Bella HadidHailey Baldwin i Susie Lau są Dad Sneakers. Wielgachne, przypominające ortopedyczne obuwie tenisówki, które zazwyczaj kojarzone są ze stylem taty — wygodne, ale niekonieczne stylowe. Pomimo swojej masywnej i zniekształconej sylwetki, przebiły się w mgnieniu oka od wybiegów do stóp fashionistów. Ten mikro trend nie jest dla nas zaskoczeniem, od czasu popularności normcore w 2014 roku widzieliśmy różne aspekty stylu Larry’ego Davida, pojawiające się w modzie. Dzięki projektantom, jak Demna Gvasalia i Raf SimonsDad sneakers stały się jednym z fajnych / niefajnych rzeczy u boku takich trendów, jak na przykład mom jeans i swetry oversize.

https://www.instagram.com/p/BbVNKEzn4sf/

Jednym z popularniejszych modeli butów są Triple S od Balenciaga. Wyprzedane wkrótce po debiucie na wybiegach i pożądane przez wielu fashionistów, pomimo swojej zawrotnej ceny 850$. Wyolbrzymiona sylwetka, gruba podeszwa i duża ilość przeszyć była zupełnym przeciwieństwem tenisówek, do których byliśmy przyzwyczajeni. A jednak ikony mody jak Kendall Jenner i Margaret Zhang zakochały się w dziwnym design tych butów. A jak Wam się podobają Dad Sneakers? Czy już macie swoją parę?

https://www.instagram.com/p/Beu7sGMnOrW/?tagged=balenciagatriples

ZOSTAW ODPOWIEDŹ