Nowa, zaskakująca kolaboracja w świecie streetwearu! Sprawdźcie!

Ostatnio, w świecie streetwearu, popularne stały się wszelkiego rodzaje kolaboracje. Jest ich na rynku coraz więcej i co ważne – są coraz odważniejsze. Czym tym razem zaskoczy nas kolejna Amerykańska kombinacja? 

Tymczasem chce wam przedstawić kosmiczną kolekcje. Tym razem swoje siły połączyły dwie popularne, uwielbiane i silne marki. A mianowicie VANX x NASA. Spodziewaliście się takiego połączenia? Ja nie, ale to raczej pozytywne zaskoczenie! 

Vans to firma, która działa na rynku od roku 1966. Za sprawą Paula Van Doren oraz jego trzech wspólników – Jimema Van Doren, Gordya Lee oraz Sergea D’Elia. Wtedy otworzyli oni pierwszy sklep o nazwie Van Doren Rubber Company. Produkcja oraz sprzedaż butów odbywała się w Kalifornii. Już pod koniec lat 70, Vans był w posiadaniu 70 sklepów – w Kalifornii oraz poza jej granicami. Buty stały się popularne w całych Stanach Zjednoczonych. Teraz są już dostępne wszędzie. Warto wspomnieć, że firma początkowo przeznaczona była do użytku skaterów – ich buty idealnie nadawały się na deskorolkę. Dzisiaj oferta jest dużo szersza niż jedynie buty, a produkty Vansa noszą wszyscy – nie tylko deskorolkowcy. Sama jestem ich zwolenniczką.

NASA to “Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej”. Agencja rządów NASA znajduję się w Stanach Zjednoczonych i odpowiedzialna jest za program wszelakich lotów kosmicznych. Swego czasu popularna się stała garderoba z charakterystycznym logo NASA. Między innymi były to bluzy. 

Główną atrakcją kolekcji ma być klasyczny, flagowy i już kultowy model buta Vans Old Skool – lecz nieco zmodyfikowany! Bo z motywem flag USA, nawiązaniami do NASA oraz  napisem “John F. Kennedy Space Center”. W kolekcji znajdziemy także inne modele klasycznych Vansów. Będą to między Slip-On, Vans Sk8-HI DX oraz Sk8-HI MTE. Wszystko oczywiście w towarzystwie kosmicznych motywów NASA. Kolorystyka jest dosyć okrojona, bo projektanci wyszli do nas tylko z dwiema propozycjami kolorystycznymi – czarną i pomarańczową. 

Sami zobaczcie jak prezentują się te Sneakersy:

Warto dodać, że w kolekcji mają się również pojawić torby oraz plecaki ( “SNAG PLUS BACKPACK” i “GRIND SKATE DUFFEL”). Premiery tej nietypowej kolekcji spodziewać możemy się już 2 listopada. Gdzie? W sklepach Foot Locker! Będzie ona więc całkiem dostępna. A jak wygląda cenowo? To niespodzianka, gdyż ceny wciąż są tajemnicą. Może choć one nie będą z kosmosu! 

To jak? Kto planuje ten listopad przejść w kosmicznej kolaboracji? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

272 More posts in Moda category
Recommended for you
Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła nowym zdjęciem
Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła jego nowym zdjęciem

Justin Bieber wygląda zupełnie inaczej! Muzyk ma zupełnie nową fryzurę. Jak teraz się prezentuje? Hailey...