Nowa apka Nike w Polsce!

Czy to oznacza profesjonalne porady od sportowców i limitowane modele jeszcze przed premierą?

Rynek butów, na całym świecie, a od jakiegoś czasu także w Polsce, ma się całkiem nieźle, i skutecznie napędza rynek. Liczy się zróżnicowana oferta na półkach – także tych internetowych, jak i, w przypadku tych drugich, łatwa obsługa aplikacji. Chwilę temu aplikacji Nike App, zadebiutowała w Polsce. Czego mamy się spodziewać po aplikacji?

Aplikacja Nike App, cieszy się popularnością między innymi w takich krajach jak Francja, Niemcy, Hiszpania czy Wielka Brytania. Teraz przyszedł czas, by apke sprawdzić w Polsce. Jakich funkcji możemy się spodziewać? Trochę ich jest. A to wciąż nie wszystko – w przyszłych miesiącach będą pojawiać się następne.

Podstawa w aplikacji Nike to oczywiście wszelkie pojawiające się nowości. Zaraz po wejściu na apke widzimy listę korzyści, do której ma dostęp każdy z członków społeczności NikePlus. Rzuca się w oczy funkcja „find a store”, dzięki niej będziemy wiedzieli, gdzie w naszej okolicy znajdziemy najbliższy salon Nike. Co może się okazać pomocne, szczególnie w momencie, w którym znajdziemy się w obcym dla nas miejscu. Następnie możemy przejść do zakładki „early access”. Dzięki niej użytkownicy apki Nike będą mogli zdobyć premierowe modele butów, długo przed ich oficjalną premierą, w sklepach (obecnie to na przykład najnowszy model Nike Joyride.) Dodatkowo otrzymamy także treningowe wskazówki od popularnych sportowców, z całego świata. A ponadto specjalne zaproszenia. Co więcej – to wszystko zupełnie bezpłatnie! Poprzez aplikacje mamy także możliwość rezerwacji produktów, w konkretnym rozmiarze. Znajdziemy także sekcje poświęcona modowym trendom. Warto wspomnieć, ze nie są to byle jakie trendy, a trendy prosto od czołowych stylistów świata! Natomiast opcja „Restocks”, umożliwia zdobyci upragnionego modelu, tym którym nie udało się to w dniu premiery. Mamy także możliwość zeskanowania swojej stopy (po to by nie pomylić się z rozmiarem). Nike pomyślało także o prezentach w dniu urodzin, dla swoich klubowiczów. A to aż 25 % off, na cały asortyment. Wooow.

Łał, jak sami widzicie, w aplikacji czeka na nas wiele niespodzianek. A ma ich być jeszcze więcej. Nike zapowiedział, że już pod koniec roku, zostanie wprowadzona funkcja Nike Fit. Dzięki niej za pomocą skanu stopy będziemy mogli dopasować wszelkie modele butów, jakie znajdują się w ofercie sklepu. Natomiast „Last but not least”, jest funkcja Nike App at Retail. Ma ona na celu spersonalizowanie zakupów, produktów oraz doświadczeń konkretnych klientów – a wszystko to podczas wizyty w stacjonarnych sklepach.

Aplikacja Nike App jest dostepna dla użytkowników systemu iOS (na platformie Apple Store), a także dla użytkowników Android (na Google Play). Ja już j mam, a Ty?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ