Niezbędnik podróżnika

Podróże wiążą się nie tylko z radosnym oczekiwaniem, ale również sporą dawką stresu. Niezależnie od tego czy wybieramy się do niezbyt odległej Chorwacji, nastrojowej Tajlandii, czy może słonecznego Meksyku, musimy zastanowić się jakie rzeczy zabrać ze sobą. Podczas pakowania bagażu kierujmy się przede wszystkim wielofunkcyjnością przedmiotów. Przedstawiamy gadżety, dzięki którym wasz wypad stanie się bezpieczniejszy i bardziej wygodny.

http://pixabay.com/

Mini pralka turystyczna

Przenośna pralka turystyczna to prawdziwe wybawienie dla kobiet, zwłaszcza tych, które planują kilkutygodniowy wyjazd za granicę. Świetnie sprawdzi się także na biwakach kempingowych. Na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów, The Scrubba to jeden z najmniejszych modeli. Jego wielkość odrobinę przekracza gabaryty puszki napoju. Z pewnością dzięki swojej funkcjonalności zadowoli nawet najbardziej wybredne, kobiece gusta.

Japonki ze schowkiem

Spędzanie czasu na słonecznej plaży, wsłuchiwanie się w szum morza i zażywanie orzeźwiających kąpieli miałoby o wiele większy urok, gdybyśmy byli przeświadczeni o tym, że nasze dokumenty i pieniądze nie staną się łupem innych turystów. Japonki ze schowkiem stanowią świetne rozwiązanie tego problemu. Wmontowana szufladka z łatwością pomieści cenny dobytek.

SteriPen

Wyjazdy bardzo często uprzykrzają nam różne infekcje i zatrucia. Podobno w większości przypadków są one spowodowane zanieczyszczoną wodą. Dlatego, wybierając się w podróż, warto wziąć ze sobą urządzenie SteriPen – miniaturowy gadżet. Podobno dzięki działaniu światła UV zlikwiduje wszystkie szkodliwe mikroelementy.

Sigmo

Sigmo to podręczny tłumacz. Producenci gadżetu zapewniają, że tłumaczy aż na 25 języków. Dlatego jeśli niektóre państwa omijałeś szerokim łukiem ze względu na barierę językową, wystarczy, że zaopatrzysz się w Sigmo. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Wchodzimy w aplikację i wybieramy język, na który chcemy przetłumaczyć. Wypowiedzi są nagrywane, po czym można je odsłuchać.

Tillow

Wyprawa na plażę to kolejny dylemat. W końcu musimy zabrać ze sobą ręczniki, olejki do opalania i mnóstwo innych przedmiotów, dzięki którym spędzimy czas przyjemnie i bez uszczerbku na zdrowiu. Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie Tillow, czyli plażowy poduszko-ręcznik. Dodatkową bardzo atrakcyjną funkcję stanowi schowek na drobiazgi.

Mikrozestaw alarmowy

Wszystkich panikarzy na pewno ucieszy wieść, że na rynku jest dostępny miniaturowy, alarmowy zestaw, który można przytwierdzić do drzwi. Sprawdzi się zwłaszcza w sytuacjach, kiedy wynajmujemy domek albo pokój. Od tej pory podróżnicy będą mogli spać spokojnie, w razie włamania wybudzi ich alarm.

Mod Laptop Organizer

Jeśli jesteś zwolenniczką trzymania drobiazgów w jednej, podręcznej torbie, zastanów się nad kupnem Mod Laptop Organizera. Oprócz laptopa możesz do niego schować słuchawki do odtwarzacza, kluczyki, długopisy czy dokumenty. Gdybyś umieściła je w zwykłej torebce, prawdopodobnie czekałyby Cię nerwowe poszukiwania i wysypywanie całej zawartości na podłogę.

 

 Źródło: http://zalajkowane.pl/18-gadzetow-dla-podroznikow/

 

Jeśli planujecie podróż, zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego. Pod tym adresem znajduje się dział turystyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ