Nervana – poznaj słuchawki, które wywołują szczęście!

Niektórzy mówią, że muzyka jest dla nich jak narkotyk. Wkrótce to określenie faktycznie stanie się prawdą. Poznaj słuchawki o nazwie Nervana, które poprzez impulsy elektryczne, zadziałają niczym prawdziwy narkotyk!

Fot. pixabay

Nervana to specjalne słuchawki, dzięki którym nie tylko posłuchamy muzyki, ale też naładujemy się pozytywnie dobrą energią! Działanie tych magicznych słuchawek polega na doprowadzeniu do ośrodku słuchu impulsów elektrycznych o niskim napięciu, które mają uwalniać w naszym organizmie dopaminę, potocznie zwaną hormonem szczęścia.

Stymulacja nerwowa jest dostosowana do rodzaju słuchanej przez nas muzyki, tak aby odbierać „szczęście” wraz z dźwiękami piosenki. Nervana działa również bez muzyki, z taką różnicą, że wtedy odbiera dźwięki z naszego otoczenia, a to również pozwala na zwiększenie dawki dopaminy. Siłę danej stymulacji można regulować za pomocą tradycyjnego pokrętła. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i zmieści się w kieszeni.

Oprócz dopaminy, taka stymulacja może pobudzać również takie hormony jak serotonina (która odpowiada za potrzeby seksualne) oraz oksytocyna (odpowiada za zazdrość, ale także za szczodrość i uległość).

Słuchawki są również ciekawym gadżetem podczas koncertów i festiwali, podczas których będziemy cieszyć się danym wydarzeniem jeszcze bardziej, gdyż słuchawki Nervana mają podobne działanie do kokainy.

Osoby, które już zdążyły przetestować słuchawki mają bardzo pozytywne opinie. Twierdzą, że uczucie szczęścia utrzymywało się jeszcze przez wiele minut po wyłączeniu sprzętu.

Twórcy zapewniają, że słuchawki są całkowicie bezpieczne dla organizmu i nie prowadzą do uzależnień od kolejnych dawek dopaminy, tak jak dzieje się to w przypadku narkotyków. Nie zalecane jest jednak prowadzenie pojazdów podczas korzystania z Nervany, oraz około 30 minut po skończeniu takiego seansu.

Słuchawki mają trafić do sprzedaży w marcu, a będą kosztować 299 dolarów.

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ