Beyonce w ciąży! Będą bliźniaki?

Beyonce w ciąży! Będą bliźniaki?

W mediach krążyły plotki o tym, że Beyonce spodziewa się dziecka. Piosenkarka zakładała luźne ubrania, a na zdjęciach widać było jej zaokrąglony brzuszek. Teraz już wszystko jasne! Artystka podzieliła się radosną informacją z fanami na Instagramie. Okazuje się, że gwiazda spodziewa się bliźniaków. Podwójne szczęście!

Beyonce w ciąży! Będą bliźniaki?

Ta wiadomość zelektryzowała media! Beyonce na swoim Instagramie ogłosiła, że jest w ciąży. Co więcej, artystka spodziewa się bliźniaków!

https://www.instagram.com/p/BP-rXUGBPJa/?taken-by=beyonce

Gwiazda opublikowała swoje zdjęcie z brzuszkiem na tle kwiatów, a pod nim napisała:

 -Chcemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwa razy. Jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę dzieci. Dziękujemy za Wasze życzenia – czytamy na Instagramie artystki.

Błyskawicznie posypały się gratulacje od fanów i przyjaciół, wśród nich pojawiły się życzenia koleżanki po fachu – Rihanny. Co napisała najbardziej znana Barbadoska?

– Jestem podekscytowana taką wiadomością! Gratulacje dla Beyonce i mojego „big bro” Jay! – napisała Rihanna.

My również dołączamy się do gratulacji i życzeń!

W każdej plotce jest ziarenko prawdy?

O tym, że Beyonce jest w ciąży plotkowano już od dłuższego czasu. Wokalistka zaczęła nosić luźne ubrania, których do niedawna jeszcze unikała. W sieci pojawiło się też nagranie promujące  najnowszą kolekcję ubrań Ivy Park. W filmiku wyraźnie widać, że sylwetka piosenkarki zmieniła się, a jej brzuszek jest bardziej zaokrąglony. Wideo jednak szybko usunięto z internetu. Również na zdjęciach z urodzin córeczki Blue Ivy widać, że artystka inaczej wygląda. Teraz już wiemy, że czym to jest spowodowane 🙂

Pierwsza ciąża wzbudzała kontrowersje

O pierwszej ciąży wokalistka poinformowała fanów podczas swojego koncertu.  Pojawiły się spekulacje, że córeczkę urodziła surogatka, a stan błogosławiony artystki jest udawany.

Przypominamy, że Blue Ivy urodziła się w styczniu 2012 roku,  za kilka miesięcy dziewczynka powita na świecie swoje rodzeństwo.

Nie ma śladu po kryzysie

Jeszcze niedawno plotkowano, że w małżeństwie Beyonce i Jaya-Z. Wszystko za sprawą nowej płyty artystki. Album „Lemonade” wydawał się bardzo personalny, a piosenkarka bardzo często nawiązywała w nim do motywy zdrady. Czy rzeczywiście jej mąż zawinił i to o jego zachowaniu śpiewała artystka?  Zdania są podzielone…

Jednak w teledyskach pojawia się mąż artystki, który został przedstawiony jako czuły ojciec i kochany mąż. Nie zapominajmy, że płyta została wydana za pośrednictwem serwisu Tidal, którego współwłaścicielem jest Jay-Z.

Jedno jest pewne – album zyskał duży rozgłos, a para zarobiła na nim wielkie pieniądze.

Teraz małżeństwo spodziewa się bliźniaków i wydaje się, że po domniemanym kryzysie nie ma śladu.

———————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ beyonce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ