Kasia Nosowska zaczęła się odchudzać! Wszystko dzięki Ewie Chodakowskiej

Kasia Nosowska zaczęła się odchudzać! Wszystko dzięki Ewie Chodakowskiej

Kasia Nosowska przejdzie metamorfozę, a pomoże jej w tym Ewa Chodakowska? Wszystko na to wskazuje! Artystka robi już postępy, a kibicuje jej słynna trenerka!

Kasia Nosowska zaczęła się odchudzać! Wszystko dzięki Ewie Chodakowskiej

Kasia Nosowska do tej pory próbowała już wielu różnych diet, by schudnąć. Jednak brakowało jej samozaparcia i stracone kilogramy szybko wracały. Jednak gwiazda obserwuje poczynania Ewy Chodakowskiej m.in. Tygodnie Metamorfoz, a także spotkała się z trenerką! Efekt? Artystka postanowiła się odchudzać!

– To akcja ważna dla kobiet, a więc i dla mnie. Nie chodzi w niej o to, by ulegać oszalałej modzie na bycie fit, porównywanie się do innych, tylko akceptację siebie takimi, jakimi skonstruowała nas natura, traktowanie swojego ciała z należnym mu szacunkiem. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i świadomość własnej wyjątkowości powinna być naszym źródłem siły – mówiła Katarzyna Nosowska w rozmowie z magazynem „Party”.

Są postępy

Gwiazda przyznaje, że od zawsze lubi gotować i jeść. Nie przepada też za sportem, jednak skusiła się na spacer z nordic walking!

– Jestem gabarytową postacią. Lubię jeść, gotować, ale nie lubię się ruszać. Nie robię więc tego, żeby wskoczyć w obcisłą suknię. Chcę wrócić honor swojemu ciału i odzyskać sprawność. Modelką raczej nie zostanę, ale na pewno będę szybciej szła – mówiła artystka.

Gwiazda zdecydowała się na catering dietetyczny, który proponuje Ewa Chodakowska. Jak jej idzie? Czy ma jakieś zastrzeżenia?

– Przyznaję, że jestem na cateringu BeDiet. To jest smaczne, ale nie jest to łatwe, bo nie ma możliwości dokładek. Wydzielane racje żywieniowe to moja jedyna nadzieja! A dziś, choć trudno w to uwierzyć, idę na kijki – zdradziła Nosowska.

https://www.facebook.com/chodakowskaewa/photos/a.422230287850687/2250191935054504/?type=3&theater

Mam nadzieję, że nie odpuści

A co na to wszystko Ewa Chodakowska? Trenerka będzie wspierać swoją podopieczną. Wierzy, że Katarzyna Nosowska znajdzie siłę do zmian w swoim życiu, a także swoją postawą zainspiruje innych.

– Mam nadzieję, że nie odpuści. Liczę na to, że jej droga po lepszą kondycję spotka się ze wsparciem i mądrością ze strony otoczenia. Wierzę, że Kasia stanie się wspaniałą inspiracją dla tych kobiet, które w zdrowym stylu życia doszukiwały się próżności, egoizmu czy fanatyzmu – przyznała w rozmowie z  „Party” Ewa.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/chodakowskaewa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ