„Na dobre i na złe” znika z anteny

„Na dobre i na złe” znika z anteny? Jest oświadczenie TVP!

W mediach pojawiły się informacje, według których „Na dobre i na złe” niedługo zniknie z anteny. Tłumaczono, że Telewizja Polska chce zrobić miejsce dla dwóch nowych seriali, dlatego losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze moglibyśmy śledzić tylko do końca roku. Jaka jest prawda? TVP wydało oświadczenie w tej sprawie!

To już koniec „Na dobre i na złe”?

Polacy już od wielu lat kochają „Na dobre i na złe”, dlatego medialne spekulacje dotyczące końca emisji serialu zasmuciły wielu fanów. Produkcja cały czas cieszy się wysoką oglądalnością. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze od 31 sierpnia 2016 roku do 24 maja 2017 roku śledziło średnio 4,5 mln widzów.

Czy to prawda, że serial zniknie z anteny? Według doniesień portalu „Pudelek” Telewizja Polska już za kilka miesięcy miała zakończyć emisję kultowej produkcji. Powodem decyzji miało być zrobienie miejsca dla dwóch nowych seriali – „Drogi do wolności” i „Korony Królowej”. Jednak nic bardziej mylnego! „Na dobre i na złe” wciąż będzie cieszyć widzów!

„Na dobre i na złe” znika z anteny? Jest oświadczenie TVP!

Nieprawdziwe są doniesienia, jakie ukazały się w dniu 17 czerwca na portalu pudelek.pl, jakoby serial „Na dobre i na złe” miał zniknąć z anteny TVP2. Serial, który od lat jest sztandarową produkcją „Dwójki” wciąż będzie cieszył widzów Telewizji Polskiej. Portal pudelek.pl w ostatnich tygodniach „wyspecjalizował się” w rozpowszechnianiu nieprawdziwych i niepotwierdzonych informacji, które mają uderzyć w TVP, tym samym zaprzeczając zasadom etyki dziennikarskiej. Dzisiejsza kłamliwa informacja to kolejna próba uderzenia w Telewizję Polską. TVP podejmie odpowiednie kroki prawne w celu ochrony dobrego imienia i zaprzestaniu fali nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez ww. portal. – czytamy na stronie internetowej Telewizji Polskiej.

Cieszycie się, że serial nadal będzie emitowany na antenie TVP?

————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Na dobre i na złe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...