Wojciech Szczęsny w szpitalu! Co się stało?

Na co Wojtek Szczęsny wydaje pieniądze? Zdradził u Kuby Wojewódzkiego!

Wojtek Szczęsny był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Bramkarz zdradził, na co wydaje najwięcej pieniędzy oraz na jakie przyjemności może sobie pozwolić. A jak rozpieszcza Marinę?  

Na co Wojtek Szczęsny wydaje pieniądze? Zdradził u Kuby Wojewódzkiego!

Media donoszą, że Wojtek Szczęsny dostaje rocznie 4 mln euro.  Kuba Wojewódzki chciał wiedzieć, na co bramkarz wydaje swoje zarobki. Kupuje luksusowe samochody? Nie, piłkarz woli inwestować w coś innego!

„A skąd ty masz takie kwoty? Jeżdżę służbowym samochodem. W klubie dostałem jeepa i nim jeżdżę. Nawet nie mogę na trening przyjechać innym samochodem. To jest Cherokee 3 litry turbo w dieselku… Co mam zrobić, tak mi dali, nie ma tam innych. Pewnie boją się dać nam lepsze, bo byśmy szarżowali. Może się boją o nasze bezpieczeństwo. Ja tylko na nieruchomości dużo wydaję, ale to jest bardziej inwestycja niż wydawanie- mówił Wojtek Szczęsny.

https://www.instagram.com/p/Bbe-TdtFILf/?taken-by=wojciech.szczesny1

Ceny są nieważne

Piłkarz przyznał, że nie musi patrzeć na ceny. Kto też chciałby być w takiej sytuacji? 😉 Żona Marina nie może narzekać!

„A takie codzienne przyjemności… No na przykład jak chcesz iść do dobrej restauracji to idziesz. Nie muszę patrzeć na ceny. W dobrych restauracjach jest tak, że kobiecie dają karty bez cen”- przyznał bramkarz.

Ciuch jak u Krychowiaka

Sportowiec zdradził, że wydaje również na ubrania. Inspiruje go styl… Grzegorza Krychowiaka! Panowie znają się od czternastu lat, bardzo się lubią, często z siebie żartują. Jak Wojtek Szczęsny ocenia sposób ubierania się swojego kolegi?

„Jak chcesz kupić fajnego ciucha, bo akurat u Krychowiaka zauważyłeś, to kupujesz. On jest sam swoim stylistą. Mi się podoba, że ma swój własny, wyjątkowy styl, ciężko go podrobić. O gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo mieć własny. Ja sobie z niego żartuję, bo znamy się od 14 lat”- powiedział Szczęsny.

https://www.instagram.com/p/BbM2g15FlRg/?taken-by=wojciech.szczesny1

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/wojciech.szczesny1/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ