Mystic Festival w Krakowie. Slipknot pierwszą gwiazdą

Poznaliśmy datę i lokalizację imprezy wracającej na koncertową mapę Polski.

Mystic Festival powraca na festiwalową mapę Polski, a pierwszą gwiazdą, którą ujawnili organizatorzy jest Slipknot. Legendarny amerykański zespół Slipknot wystąpi w w Krakowie podczas Mystic Festivalu, który odbędzie się 25-26 czerwca w Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników. Niedługo poznamy kolejne gwiazdy Mystic Festivalu, które wystąpią wraz ze Slipknotem.

https://www.instagram.com/p/BpRvsxgHI-0/?hl=pl&taken-by=slipknot

Slipknot powstał w drugiej połowie lat 90. w mieście Des Moines w amerykańskim stanie Iowa. Grupa ma na koncie 10 nominacji do nagrody Grammy (wygrana w 2006 r. za utwór „Before I Forget”), a na jej koncie są 44 złote płyty oraz 13 platyn. Teledyski zespołu na YouTube zanotowały do tej pory ponad 2,5 miliarda wyświetleń.

Ostatni album kapeli „.5: The Gray Chapter” zadebiutował w pierwszej piątce zestawień najlepiej sprzedających się płyt w 19. krajach (USA #1, Japonia #1, Wielka Brytania #2, Australia #1, Rosja #1, Niemcy #2), a status złotej lub platynowej płyty zyskał w dziewięciu państwach.

Grupa pracuje obecnie nad nowym albumem, który do sklepów w 2019 roku.

Gwiazdami poprzednich edycji Mystic Festival były m.in. Iron Maiden, Nightwish czy Slatyer. Bilety na przyszłoroczny Mystic Festival pojawią się w sprzedaży 29 października o godzinie 10.00.

fot. kadr z YouTube

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ