Para w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” zatańczyła sambę. choć nie był to łatwy taniec dla lekkoatletki, to nie poddała się i z powodzeniem przeszła do dalszego etapu. Kibicujecie tej parze?

Kto namówił Joannę Mazur do udziału w „Tańcu z gwiazdami”?

Joanna Mazur doskonale radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”. Lekkoatletka wraz ze swoim partnerem tanecznym, Jankiem Kliementem, zachwyca popisami tanecznymi. A kto namówił ją do udziału w show?

Kto namówił Joannę Mazur do udziału w „Tańcu z gwiazdami”?

Joanna Mazur m.in. w 2017 roku na mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych zdobyła złoty medal w biegu na 1500 metrów, srebrny w biegu na 800 metrów, a także brązowy w biegu na 400 metrów. Lekkoatletka w konkursach startuje z przewodnikiem oraz trenerem Michałem Stawickim, z którym połączona jest specjalną opaską. Mężczyzna obecny jest też na treningach tanecznych, jednak do udziału w show tanecznym namówił ją ktoś inny!

„Propozycja przyszła przez panią menager, ale wiem, że pani Nina Terentiew dołożyła do tego swoje pięć groszy, żebym mogła wziąć udział w programie i bardzo za to dziękuję, bo dla mnie to jest ogromna szansa i możliwość rozwoju, a także pokazania się z innej strony niż tej, z której widzicie mnie na bieżni” – mówiła Joanna Mazur w rozmowie z portalem „Party”.

Lubimy wyzwania

Joanna Mazur uwielbia nowe wyzwania, a taniec zwłaszcza tak profesjonalny był dla niej nowością. Nie ma problemu, jest za to wyzwanie! Jurorzy oraz widzowie doceniają jej starania.

„Kolejny niezwykle udany dla Nas wieczór w Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami już za nami ?? Cieszymy się, że tango w Naszym wykonaniu bardzo się Wam podobało. Lubimy wyzwania i postaramy się Was jeszcze zaskoczyć?

Zdobyliśmy wysokie oceny od sędziów, jednak to Wam chcieliśmy serdecznie podziękować za każdy oddany głos na Naszą parę – nr9️⃣‼️

Bez Was nie dalibyśmy rady? My zaczęliśmy już przygotowania do kolejnego tańca, a Was prosimy abyście nadal Nas wspierali Waszymi głosami???? Do zobaczenia w POLSAT? już w najbliższy piątek?⏳? – czytamy na facebookowym profilu biegaczki.

Trzymacie kciuki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Facebook/Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair

ZOSTAW ODPOWIEDŹ