nef

Muzyk disco polo pocięty maczetą na Wilanowie [ZDJĘCIE]

Do makabrycznych scen doszło na warszawskim Wilanowie. Muzyk disco polo został zaatakowany nożem-maczetą. 

Damian Krzysztofik ma 24 lata i publiczności disco polo znany jest jako NEF. Wielu określa go jako wschodzącą gwiazdę disco polo. Wydaje dla jednej z największych grup w branży – Lemon Productions. 

Niestety, tym razem muzyk nie trafił do mediów na wskutek artystycznych występów lecz… próby morderstwa. Próby na nim samym. Rzecz działa się na jednym z nowych osiedli na warszawskim Wilanowie. 

Zostałem zaproszony przez znajomego (…) na obejrzenie nowego mieszkania i drinki. Po północy ni stąd ni zowąd wstał od stołu, wyjął duży nóż kuchenny z szuflady przypominający maczetę i przez okres ok. dwóch godzin zostałem uderzony ostrzem kilkadziesiąt razy (…) w tym dwa razy w szyje – opisuje zdarzenie muzyk – Drzwi zamknięte i klucze schowane, ponadto 3 piętro, więc wiedziałem, że skok skończy się śmiercią (…) Gdy [napastnik] zobaczył, że próbuję zadzwonić na 112 dostałem kilkanaście ciosów prosto w kolana L + P oraz podudzia L + P strony, czego efektem jest poruszanie się na wózku inwalidzkim. Głębokie rany szyte są także na rękach, głowie, przedramionach, ramionach oraz plecach i barku – dodaje. 

Pomoc nastąpiła od strony ochrony, którą zaalarmowały krzyki i szamotanina. Nie mogąc wejść do mieszkania powiadomili policję. Dopiero przyjazd mundurowych ostudził zapał napastnika. Mieszkanie miało wyglądać jak rzeźnia i niewiele brakowało by Krzysztofik został w nim zamordowany. Co ciekawe kłótnia miała się zacząć… o rozlanego drinka na nowym mieszkaniu, skończyła się jego dewastacją. 

https://www.facebook.com/KrysztofikDamian/posts/532224904219879

źródło: se.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ