Jakuza odszedł z wytwórni Tedego po 15 latach

Kolejne roszady w warszawskiej wytwórni NWJ. Tym razem ekipę opuścił Kamil Jaczyński, czyli Jakuza. To jedna z najdłużej współpracujących z Tede osób, która pomagała promować już w 2004 roku album „Notes”.

Jakuza kończy pracę w Wielkie Joł

Rozstanie z wytwórnią Jakuza skomentował w social mediach.

Kamil Jaczyński odpowiadał w Wielkie Joł za public i media relations, koordynację i nadzór działań medialnych, wydawniczych projektów muzycznych i wizualnych. 12 lipca tego roku oficjalnie zakończył współpracę z labelem Tedego.

 Po 15 latach kończę pracę w wytwórni Wielkie Joł. Pierwszy raz w studio byłem jeszcze jako dziennikarz Hip-Hop.pl na planie tego właśnie teledysku (Sistars „Synu”). Gdy dołączałem do Ekipy akurat opuszczał ją zespół Sistars, a ja miałem okazję rozpocząć pracę pomagając przy wydaniu trzeciego solowego albumu Tede zatytułowanego „Notes”. Przez te wszystkie lata przez WJ przewinęło się wiele wyjątkowych osób. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję współpracować. To było coś niesamowitego. Zrobiliśmy Wielkie rzeczy. Z branży kultury nie chcę znikać, więc jestem otwarty na propozycje. Jestem pewien, że tak czy inaczej nasze drogi będą się przecinać. – napisał Jakuza na FB.

Jakuza zaczynał swoją przygodę z hip-hopem w 2000 roku od dziennikarstwa. Był jednym z pierwszych autorów na portalu Hip-hop.pl, a także jurorem na bitwach freestyle’owych.

Tede pokazał, kogo nie ma już w ekipie Wielkie Joł

Na przestrzeni lat przez wytwórnię Tedego przewinęła się całkiem spora liczba osób. Raper zdecydował się opublikować na Instagramie grafikę nawiązującą do serialu „Lost”, na której widzimy wizerunek osób, które nie są już związane z Wielkie Joł. Są to: Kołcz, Jakuza, DJ Frodo, Brewa, BRO, DJ Tuniziano, wrocławski zespół Wice Wersa, Szyna, Numer Raz, Wujek Samo Zło oraz łódzki zespół Hill Records.

View this post on Instagram

AMEN😂😂😂😂😂 KOLAGE: @cezary.to.kreator

A post shared by TEDE (@tedef) on

Tede zaatakował Peję na swojej nowej płycie

9 maja, odbyła się oficjalna premiera nowego albumu warszawskiego rapera Tede pt. „Karmagedon”. Raper na swoim oficjalnym kanale w serwisie Youtube opublikował do odsłuchu wszystkie utwory. Ponownie zostaje zaatakowany poznański raper Peja, z którym Tede 10 lat temu rozpoczął beef.

Tede – Karmagedon, cały album jest dostępny do odsłuchu na oficjalnym kanale TDF’a w serwisie Youtube.

Zobacz również:

Gdańsk otwiera kolejne zdroje

Źródło: glamrap / Fot. instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5126 More posts in Newsy category
Recommended for you
Polka, która wymyśliła naturalne opakowania, które “wyrosną” same

Dziewczyna dostanie 30.000 Euro wsparcia. Do oceanów i mórz trafia rocznie nawet do 13 milionów...