pielęgnacja rzęs

Modne fryzury i kolory włosów na jesień

Najnowsze trendy wśród jesiennych fryzur to niedbałe koki i dziewczęce warkocze. Na jesień 2018 raczej będziemy wiązać lub zaplatać włosy, a jeśli już pozostawimy je rozpuszczone, to w surferskim stylu – mokre i zaczesane do tyłu. Modne będą wysokie kucyki i nisko upięte koki, a jeśli warkocze, to luźne, przewiązane tasiemkami, albo zebrane w kok. Posiadaczki naturalnie kręconych włosów powinny wiązać je na czubku głowy, a te z nas, które nie lubią kosmyków opadających na twarz, mogą zapleść je w drobne warkoczyki.

Już nie tylko boxer braids, ale też cienkie warkoczyki, zaplatane ciasto przy skórze, luźne warkocze w stylu boho, warkocze w duecie, a nawet jako korona wokół głowy. Zupełna nowość to ich wersja futurystyczna – z dodanym koczkiem lub dwa warkocze połączone w jeden, na kształt litery U. Dla osób, które lubią się wyróżniać warkoczyki na całej głowie a nawet doczepiane bądź kolorowe.Oprócz warkoczy w tym sezonie królować będą koki, luźne pełne nonszalancji. Nowoczesna wersja koka to dziewczęce, lekkie stylizacje usytuowane nisko lub wysoko na głowie, zwinięte w kółko warkocze i kucyki oraz luźne upięcia.

Mokre i zaczesane włosy do tyłu to kolejny trend, który jest kontynuacją letnich pokazów mody. Ten trend zachęca do pokazywania twarzy i nic się przed nim nie ukryje. Jesienią będziemy stawiać na „zaczes”, który w męskich trendach fryzjerskich już dawno zastąpił grzywkę, a teraz widzieliśmy go na pokazach Bora Aksu, Rahul Mishra czy Ziad Nakad. Włosy zgarniamy do tyłu palcami, zbieramy je w luźnym kucyku albo związujemy ciasno koczek, a nawet wybieramy tę fryzurę w wersji „wet look”.

W koloryzacji najmodniejsze są blondy, odcienie miedzi i delikatne brązy.  Blond wciąż jest w trendach. W poprzednim sezonie królowała platyna, zaś tej jesieni postawimy na jego cieplejsze wersje. Truskawkowy blond, miodowy blond i brudny blondà la Gigi Hadid – oto najmodniejsze aktualnie odcienie.  Ale nie tylko, ponieważ czekoladowy brąz to jeden z najmodniejszych odcieni nadchodzących miesięcy. Ciepłe brązy, czyli wspomniana czekolada, a także espresso, tak zwany popiół oraz całkiem ciemny mahoń to totalna klasyka w koloryzacji, do której coraz chętniej powracamy. Odcienie rudości dla tych którzy lubią ciepłe kolory też sprawdzą się i w tym sezonie. W sezonie jesień-zima 2018/2019 brąz będziemy nosić na głowie luźne fryzury i naturalne kolory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

770 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Magda Mołek zachwyca sylwetką po ciąży. Jak ona to zrobiła?
Magda Mołek zachwyca sylwetką po ciąży. Jak ona to zrobiła?

Magda Mołek niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziennikarka już po kilku miesiącach wróciła do pracy....