Melania Trump nie wzbudza sympatii Polaków

Melania Trump nie wzbudza sympatii Polaków? To wszystko przez…

Melania Trump  nie wzbudza sympatii wśród Polaków? Krzysztof Gojdź domyśla się, jakie mogą być tego powody. Zgadzacie się ze zdaniem lekarza?

Wszystkie oczy zwrócone na Melanię

Melania Trump jest pierwszą damą w amerykańskim stylu. Jej „hollywoodzki look” podkreślają długie włosy, wystające kości policzkowe, lekka opalenizna, tajemnicze spojrzenie oraz doskonała figura.

„Melania Trump to piękność w stylu amerykańskim. Wygląd typowej gwiazdy Hollywood. Długie włosy, mocne wystające kości policzkowe, „hollywoodzki” uśmiech, hipnotyzujące i tajemnicze spojrzenie, figura modelki. W wieku 47 lat wyglada olśniewająco i pomimo korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wyglada naturalnie, nie przesadza z poprawianiem urody” – opisuje doktor Krzysztof Gojdź na swoim fanpage.

Melania Trump nie wzbudza sympatii Polaków? To wszystko przez…

Jednak lekarz jest zdania, że Melania Trump nie wzbudzałaby większej sympatii w Polsce. Jej wizerunek sprawia, że jest odbierana jako osoba wyniosła, niedostępna, „sztywna”. Rzadko się uśmiecha, co nie przysparza jej zwolenników.

Natomiast Agata Duda często się śmieje, jest pozytywnie nastawiona do świata i wygląda jak koleżanka z sąsiedztwa. Doktor Krzyszof Gojdź uważa, że właśnie tymi cechami prezydentowa zjednuje sobie Polaków.

„Myślę, że Melania jako Pierwsza Dama w Polsce nie wzbudzałaby większej sympatii bo Polacy odbieraliby ją jako wyniosłą i niedostępną kobietą z elit. My lubimy Agatę Dudę za jej pochodzenie z normalnego ludu, za skromność i wygląd naszej koleżanki z życia codziennego” – mówi Krzysztof Gojdź.

Czy rzeczywiście Melania Trump nie wzbudza sympatii?

https://www.facebook.com/FLOTUS/photos/a.207161326419802.1073741828.201616790307589/268346070301327/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: First Lady Melania Trump

ZOSTAW ODPOWIEDŹ