Miriam Shaded opublikowała seksualne groźby

Miriam Shaded opublikowała seksualne groźby

Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera, od dłuższego czasu jest celem pogróżek. Znana z niechęci do przyjmowania muzułmańskich uchodźców kobieta, od dłuższego czasu nękana jest między innymi przez Osame J., który wysyła wyjątkowo wulgarne wiadomości. Gdy Shaded postanowiła opublikować na Facebooku kierowane w jej stronę groźby, zablokowano jej konto.

miriam grozbyMiriam publikowała jedną z wiadomości Osamy J. i zapytała internautów, co powinna zrobić.

– „Wkrótce zrobię z ciebie większą dz…ę niż teraz jesteś i każdy będzie mógł ci r…ć i l…a za darmo” czy „K…wo jedna jak Cię tylko dorwę to będzie twoja d…a biedna” – cytuje Miriam i pyta – Aha… Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?

Po tej publikacji Facebook zablokował konto Shaded na 30 dni.

– To skandal! Moje konto na Facebooku zostało zablokowane na 30 dni z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów, a komentarz, w którym nie było nic niestosownego, usunięty – mówi Miriam. Jako powód podano „naruszenie standardów społeczności”. Przez te działania nie mam żadnego kontaktu z osobami, które piszą do mnie z zagranicy. To było jedno z podstawowych narzędzi mojej pracy. Co więcej FB nie informuje o blokadzie osób próbujących się ze mną skontaktować, przez co mogą one odnieść wrażenie, że ignoruję ich sprawy. Moja praca została więc kompletnie sparaliżowana – powiedziała rozżalona Miriam.

Ciekawe, czy konto Osamy J. również zostało zablokowane.

Fot. Youtube Superstacja

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ