„Milionerzy” znikną z anteny? Znamy decyzję TVN!

„Milionerzy” znikną z anteny? Znamy decyzję TVN!

„Milionerzy” znikną z anteny, a może powstanie kolejna edycja? Wiemy, jaka jest decyzja stacji TVN! Hubert Urbański może być spokojny?

 „Milionerzy” znikną z anteny? Znamy decyzję TVN!

Kultowy teleturniej wrócił na antenę TVN na początku 2017 roku. Ponownie stał się wielkim hitem. Program ma liczne grono fanów, którzy cztery razy w tygodniu zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć swój ulubiony teleturniej. W nowej odsłonie pojawiły się zaskakujące pytania, które wywoływały emocje nawet wśród widzów. Czy powstanie kolejny sezon „Milionerów”? Wiemy, jaka jest decyzja stacji!

– Nie ma też co robić tajemnicy z tego, że rozmawiamy z producentem o kontynuacji „Milionerów” w wiosennej ramówce. Wyniki są co najmniej zadowalające- przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Będziecie oglądać?

Prawie milioner

Październikowy odcinek „Milionerów” wywołał duże poruszenie wśród widzów. Po raz pierwszy w historii nowej edycji padło pytanie za milion złotych! Remigiusz Skubisz miał szansę zostać milionerem, jednak po usłyszeniu pytania zrezygnował i zgarnął kwotę 500 tysięcy złotych. Jak brzmiało jego pytanie?

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

A) rozum

B) Bóg

C) miłość

D) czas

Mężczyzna wykorzystał ostatnie koło ratunkowe – pytanie do publiczności. Niestety niezbyt mu to pomogło… Jak zagłosowały osoby zgromadzone w studiu?

A) 34%

B) 14%

C) 34%

D) 18%

Myślicie, że w wiosną widzów czekają również wielkie emocje? My jesteśmy tego pewni. W końcu prawie każdy ma ochotę zostać milionerem. 😉

W szczytnym celu

Już w grudniu Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze. Gwiazdy zagrają w szczytnym celu – swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Odcinki  z udziałem gwiazd zostaną wyemitowane już 6 i 7 grudnia o godz. 20:55 na antenie stacji TVN. Będziecie trzymać za nich kciuki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Milionerzy TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ