„Milionerzy” znikną z anteny? Znamy decyzję TVN!

„Milionerzy” znikną z anteny? Znamy decyzję TVN!

„Milionerzy” znikną z anteny, a może powstanie kolejna edycja? Wiemy, jaka jest decyzja stacji TVN! Hubert Urbański może być spokojny?

 „Milionerzy” znikną z anteny? Znamy decyzję TVN!

Kultowy teleturniej wrócił na antenę TVN na początku 2017 roku. Ponownie stał się wielkim hitem. Program ma liczne grono fanów, którzy cztery razy w tygodniu zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć swój ulubiony teleturniej. W nowej odsłonie pojawiły się zaskakujące pytania, które wywoływały emocje nawet wśród widzów. Czy powstanie kolejny sezon „Milionerów”? Wiemy, jaka jest decyzja stacji!

– Nie ma też co robić tajemnicy z tego, że rozmawiamy z producentem o kontynuacji „Milionerów” w wiosennej ramówce. Wyniki są co najmniej zadowalające- przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Będziecie oglądać?

Prawie milioner

Październikowy odcinek „Milionerów” wywołał duże poruszenie wśród widzów. Po raz pierwszy w historii nowej edycji padło pytanie za milion złotych! Remigiusz Skubisz miał szansę zostać milionerem, jednak po usłyszeniu pytania zrezygnował i zgarnął kwotę 500 tysięcy złotych. Jak brzmiało jego pytanie?

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

A) rozum

B) Bóg

C) miłość

D) czas

Mężczyzna wykorzystał ostatnie koło ratunkowe – pytanie do publiczności. Niestety niezbyt mu to pomogło… Jak zagłosowały osoby zgromadzone w studiu?

A) 34%

B) 14%

C) 34%

D) 18%

Myślicie, że w wiosną widzów czekają również wielkie emocje? My jesteśmy tego pewni. W końcu prawie każdy ma ochotę zostać milionerem. 😉

W szczytnym celu

Już w grudniu Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze. Gwiazdy zagrają w szczytnym celu – swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Odcinki  z udziałem gwiazd zostaną wyemitowane już 6 i 7 grudnia o godz. 20:55 na antenie stacji TVN. Będziecie trzymać za nich kciuki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Milionerzy TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...