Mikołaj Roznerski: Już się w życiu wyszalałem. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mikołaj Roznerski pokazał swoje dawne zdjęcie! Miał wtedy 19 lat

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. A jak wyglądał, gdy miał 19 lat? Zobaczcie sami!

Mikołaj Roznerski pokazał swoje dawne zdjęcie! Miał wtedy 19 lat

Mikołaj Roznerski ma za sobą trudne dzieciństwo i wczesną młodość. Już jako dziecko czuł się gorszy. Wstydził się przed rówieśnikami nie tylko swojego starego domu, ale również miał liczne kompleksy związane ze swoim wyglądem. Wkrótce pojawiła się anoreksja.

“Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu też czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, zawsze prosiłem, żeby zatrzymywał się ulicę dalej. W ogóle miałem kompleksy. Do tego wpadłem w kłopoty związane z zaburzeniem jedzenia. Dziś nazywa się to anoreksja, ale wtedy nikt o tej chorobie nie słyszał. Babcia mówiła, że mam jadłowstręt” – mówił aktor w rozmowie z magazynem “Twój Styl”.

Zobaczcie, jak wyglądał, gdy miał 19 lat!

Anoreksja zostaje na zawsze

Aktor wspominał, że jako nastolatek nie cieszył się powodzeniem wśród koleżanek. Jednak, gdy schudł wszystko się zmieniło, ale utrata kilogramów okazała się pułapką.

“Byłem tłuścioszkiem, nie podobałem się dziewczynom. (…) Aż nagle zeszczuplałem i stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek: zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy- ważyłem 42 kilogramy. Aż zemdlałem i trafiłem do szpitala. Spędziłem tam ponad rok, wbrew pozorom leczenie jest trudne i długotrwałe. Musiałem nauczyć się jeść i przestać bać, że przytyję” – mówił aktor.

Gwiazdor wie, że anoreksję można jedynie zaleczyć, a nie wyleczyć. Wciąż musi być czujny.

“Anoreksja zostaje na zawsze. Zmieniłem tylko liczenie kalorii na liczenie przebiegniętych kilometrów albo kilogramów wyciśniętych na siłowni” – przyznał gwiazdor “M jak miłość”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...