Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do poznania. Zobaczcie!

Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś znana jest z długich włosów w ciemnym odcieniu. Jednak tancerka kilka lat temu zainteresowała się aktorstwem i rozwija swoją pasję. Tym razem wystąpi w nowej roli – wcieli się w Luizę. Zobaczcie, jak się prezentuje we francuskim wydaniu.

https://www.instagram.com/p/B1S6fo0CrQr/?utm_source=ig_embed

„Zawsze pociągała mnie francuska nonszalancja i niewymuszony seksapil stylowych Francuzek ❤️Wyglada na to, że będę miała okazje zasmakować go osobiście. Co powiecie na taką odsłonę kobiecości ?Nowa rola, oto Luiza??? #Luiza #aktorstwo #wyzwanie #pasja #kreacja #seksapil #Francja #nonszalancja” – napisał Edyta Herbuś.

Wielu internautom aktorka bardzo spodobała się w nowej, eleganckiej stylizacji, ale niektórzy zwrócili uwagę, że francuski szyk dodał jej lat.

„Jestem pod wrażeniem, że tak uparcie spełniasz swoje aktorskie marzenia! Podziwiam?Brawo! A co do charakteryzacji jest coś w tym niezwykłego…francuskiego…ze smakiem. Jestem jak najbardziej na tak ?? Podziwiam! I cieszę się, że odnalazłaś swoje… Też tak chcę ??”,

„Przybyło Pani lat ale jest w tym coś zmysłowego i pięknego….”

„Jak kiedyś Mia Farrow ??”,

„Ja tam wole, naturalną, dziewczęcą Edzie ????” – komentowali internauci. 

https://www.instagram.com/p/B1GBPsFiVzk/

Autorski projekt

Edyta Herbuś na Instagramie zdradziła, że nowy projekt, o którym dowiemy się więcej już jesienią. Czy to tam wystąpi w roli Luizy?

„Dziś kolejny dzień montażu:) To będzie autorski projekt , którym podzielę się z Wami już jesienią ? Jest mi bardzo bliski z kilku powodów. Po raz pierwszy udało się zrealizować w całości i w najmniejszych szczegółach wizje która wypłynęła prosto z serca. Alez to radocha, móc teraz patrzeć na owoce tego tworzenia. Powstaje 7 krótkich filmów ? Kto z Was zgodnie dlaczego akurat 7 ???” – pyta gwiazda.

Macie pomysł?

https://www.instagram.com/p/B0xTG-UC6-d/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ