Teatr odpowiada na oświadczenie Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski kończy swoją współpracę z teatrem! Co się stało?

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów! Aktor zdecydował, że kończy swoją współpracę z jednym z teatrów. Zapowiedział również, że idzie nowe. Co napisał mężczyzna?

Mikołaj Roznerski kończy swoją współpracę z teatrem! Jakie są przyczyny rezygnacji?

Mikołaj Roznerski jest jednym z ulubionych aktorów młodego pokolenia. Ma liczne grono fanów wśród kobiet i mężczyzn. Widzowie pokochali go za telewizyjne role, ale gwiazdor występuje również na deskach teatrów. Jednak właśnie zakończył współpracę w jednym z nich. Mężczyzna wyjaśnia, że dalsze występy w Teatrze Trębacz okazały się niemożliwe z przyczyn niezależnych od niego. Nie chce wdawać się w szczegóły, ale jest mu przykrą w związku z zaistniałą sytuacją. O swojej decyzji poinformował producenta kilka miesięcy przed rozpoczęciem pierwszych prób. 

Przeczytajcie, co dokładnie napisał Mikołaj Roznerski!

“Takie zmiany.. ale idzie nowe 🙂🙂🙂 👍🙋🙆😁 Kochani przykro mi w związku z zaistniałą sytuacją. Pewne rzeczy są niezależne ode mnie. Dalsza współpraca z Teatrem Rębacz okazała się niemożliwa. Nie zamierzam wdawać się w szczegóły, bo byłoby niestosowne i nieeleganckie. Nikogo nie chciałem wprowadzić w błąd, wystarczająco wcześnie (parę miesięcy przed startem pierwszych prób), poinformowałem producenta o swojej rezygnacji. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Zapraszam serdecznie na spektakle, o których mowa wyżej. Pozdrawiam gorąco – czytamy na Instagramie aktora.

Internauci są niepocieszeni

Fanom trudno jest pogodzić się z decyzją Mikołaja Roznerskiego. Jednak mają nadzieję, że jeszcze nieraz go zobaczą w innych przedstawieniach.

“Noooo i cos Ty narobił! „Nie oglądam, nie jedziemy, odmawiaj bilety!” Słowa 11 latka, Twojego fana! ☹️ i teraz jestem w kropce, bo do Oleśnicy mamy daleko z Köln i wszystko zaplanowane, ajjjj mam nadzieję, ze uda nam się w wakacje wkręcić na jakiś spektakl podczas pobytu na urlopie w Polsce

“Do zobaczenia w innych spektaklach pozdrawiam serdecznie😘😘😘”

“Wielka szkoda, bo liczyłam zobaczyć ponownie na scenie 🙂 Powodzenia w kolejnych rolach👌”

“Nie gadaj! A ja specjalnie bilet kupiłam na Jasiniowcow. 😬😕😑😐”,

“Ja też chciałam kupić i jechać aż z Zielonej, dobrze, że się wstrzymałam 🙈 ale mam nadzieję, że Dwoje pojawi się w lubuskiem” – piszą fani.

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

565 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”
Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”!  Co stanie się z Markiem Mostowiakiem?

Kacper Kuszewski zaskoczył fanów. Aktor zdecydował, że po 18 latach odchodzi z "M jak miłość"....