Majka Jeżowska zachwycona Kasią Moś, ale krytykuje Michała Szpaka

Michał Szpak zaśpiewa na Eurowizji 2018? Artysta uchyla rąbka tajemnicy!

Artysta został jurorem kolejnej edycji programu „The Voice of Poland”. Jednak to nie koniec wyzwań, jakie stoją przed wokalistą. Przypominamy, że muzyk rok temu wziął udział w Eurowizji i zajął miejsce w czołówce. Apetyty rośnie w miarę jedzenia! Czy Michał Szpak zaśpiewa na Eurowizji 2018?

Michał Szpak zaśpiewa na Eurowizji 2018?

Michał Szpak w 2016 roku wziął udział w Eurowizji. W konkursie zdobył wysokie 8. miejsce. Natomiast w głosowaniu publiczności 3. Piosenka „Color of Your Life” bardzo spodobała się widzom. Stała się hitem nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych!

 Czy artysta chciałby jeszcze raz wystąpić na Eurowizji? Okazuje się, że Michał szpak nie mówi nie! Zdradza, że temat powróci, jeśli będzie czuł, że to jest odpowiedni moment. Muzyk zdaje sobie sprawę, że w 2016 roku wysoko postawił poprzeczkę, ale ma siłę, aby ponownie zmierzyć się wyzwaniem. 

– Nie mówię: „nie’’. Temat wróci, kiedy będę czuł, że to jest ten moment. Wyprzedzając Twoje pytanie, nie mam pojęcia, czy to będzie przyszły rok. Mam świadomość tego, że nie mogę się postawić w sytuacji zwykłego uczestnika. W głosowaniu europejskich telewidzów w Sztokholmie zdobyłem trzecie miejsce. Moja piosenka „Color Of Your Life” po Eurowizji doszła do TOP 10 w rankingach iTunes w kilkunastu europejskich krajach, a w USA jako pierwszy wokalista z Polski znalazłem się na Top 50 USA – Spotify Viral 50 Billboard. To zobowiązuje i zdaję sobie sprawę, że oczekiwania wobec mojej osoby byłyby ogromne. Mam siłę podjąć to wyzwanie. A czy to będzie Lizbona 2018… Zobaczymy! — zdradził Michał Szpak w rozmowie z „Vivą”.

Lekarstwo na kryzys

W tym roku Polska zajęła 22. miejsce w konkursie Eurowizji. Kasia Moś, polska reprezentantka, nie kryła, że jest jej smutno z powodu zajęcia dalszej pozycji. Mówiła, że dała z siebie wszystko, więc nie ma sobie nic do zarzucenia.

Okazuje się, że Donatan znalazł sposób na kryzys. Wie, jak zachwycić eurowizyjną publiczność. Jaki ma pomysł?

„W przyszłym roku Eurowizja jest nasza! 🙂 Damy im wszystko w jednym występie – powagę/groteskę, seksizm/tolerancję tak ażeby nie mogli się połapać o co chodzi i wtedy wygramy! 🙂 PS Zdjęcie autentyczne żaden menadżer nie ucierpiał! 😛 :)” – napisał muzyk w mediach społecznościowych.

Pod wpisem zamieścił zdjęcie z Michałem Szpakiem. Czy to jest zapowiedź współpracy nad występem na Eurowizję w 2018 roku? Mamy taką nadzieję!

Michał Szpak zaśpiewa na Eurowizji 2018

Chcielibyście, żeby Michał Szpak jeszcze raz reprezentował Polskę na Eurowizji?

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Michał Szpak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...