Jak wyglądał ślub Iwony Cichosz? Znamy szczegóły!

Iwona Cichosz o swoim ślubie. Czy przeprowadzi się za granicę?

Iwona Cichosz dwa lata temu zabłysnęła w „Tańcu z gwiazdami”. Niesłysząca modelka swoimi występami na parkiecie podbiła serca jurorów. Niedawno wyszła za mąż! Jakie ma plany? Czy wraz z mężem zamieszka za granicą?

Iwona Cichosz o swoim ślubie. Czy przeprowadzi się za granicę?

Gdy Iwona Cichosz brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, to wspierał ja jej chłopak, Norweg Truls S. Yggeseth. Niedługo po finale para zaręczyła się, a we wrześniu odbył się ich ślub i wesele. Dlaczego akurat wtedy postanowili powiedzieć sobie tak? Znamy już ich tajemnicę!

„Data naszego ślubu nie była przypadkowa. Pobraliśmy się 7 września 2019 roku, dokładnie w trzecią rocznicę naszego pierwszego spotkania w Atenach. Mimo deszczu dzień naszego ślubu był magiczny, piękny, pełen czystej radości! To dla mnie honor być żoną tego wspaniałego człowieka, jakim jest mój mąż” – napisała szczęśliwa Iwona Cichosz na Instagramie.

Wyjątkowa suknia

Internauci zachwycili się jej suknią ślubną. Modelka sama przyznaje, że to była kreacja jej marzeń – miała koronkę, jedwab, gorset oraz kryształki Swarovskiego. Jej autorką jest projektantka Joanna Sadowska.

„Razem stworzyłyśmy suknię moich marzeń, dopasowaną do mojej osobowości. Dodatki pomogła mi dobrać córka Joasi, Wiktoria Sadowska – zdradziła Iwona Cichosz w rozmowie z „Party”.

Projektantka jest dumna z sukni, która wyszła spod jej ręki. 

„Suknia była uszyta z bawełnianej koronki, na jedwabnym spodzie, a jej górną, gorsetową część zdobiły ręcznie naszywane perełki i kamienie Swarovskiego. Specjalnie na ślub zaprojektowałyśmy drugą część kreacji: nakładaną na suknię spódnicę z tiulu oraz tren, które Iwonka zdjęła tuż przed weselem – mówi Joanna Sadowska.

W Polsce czy za granicą?

Małżeństwo na razie planuje zostać w Polsce. Gwiazda ma liczne zobowiązania zawodowe m.in. rola w serialu „Leśniczówka”. Jednak kto wie, co przyniesie przyszłość. Para jest otwarta na nowe wyzwania.

„Na razie, ze względu na to, że gram rolę w serialu „Leśniczówka”, zostajemy w Polsce. Ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jesteśmy elastyczni – śmieje się Iwona Cichosz.  

Us ♥️Love ?Athens ??..Dress by Marta Trojanowska ♥️.Photo by @7th_art_ ?? ..#weddingshooting #sesjaślubna…

Opublikowany przez Iwona Cichosz Wtorek, 1 października 2019

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....