Jak wyglądał ślub Iwony Cichosz? Znamy szczegóły!

Iwona Cichosz o swoim ślubie. Czy przeprowadzi się za granicę?

Iwona Cichosz dwa lata temu zabłysnęła w „Tańcu z gwiazdami”. Niesłysząca modelka swoimi występami na parkiecie podbiła serca jurorów. Niedawno wyszła za mąż! Jakie ma plany? Czy wraz z mężem zamieszka za granicą?

Iwona Cichosz o swoim ślubie. Czy przeprowadzi się za granicę?

Gdy Iwona Cichosz brała udział w “Tańcu z gwiazdami”, to wspierał ja jej chłopak, Norweg Truls S. Yggeseth. Niedługo po finale para zaręczyła się, a we wrześniu odbył się ich ślub i wesele. Dlaczego akurat wtedy postanowili powiedzieć sobie tak? Znamy już ich tajemnicę!

“Data naszego ślubu nie była przypadkowa. Pobraliśmy się 7 września 2019 roku, dokładnie w trzecią rocznicę naszego pierwszego spotkania w Atenach. Mimo deszczu dzień naszego ślubu był magiczny, piękny, pełen czystej radości! To dla mnie honor być żoną tego wspaniałego człowieka, jakim jest mój mąż” – napisała szczęśliwa Iwona Cichosz na Instagramie.

Wyjątkowa suknia

Internauci zachwycili się jej suknią ślubną. Modelka sama przyznaje, że to była kreacja jej marzeń – miała koronkę, jedwab, gorset oraz kryształki Swarovskiego. Jej autorką jest projektantka Joanna Sadowska.

“Razem stworzyłyśmy suknię moich marzeń, dopasowaną do mojej osobowości. Dodatki pomogła mi dobrać córka Joasi, Wiktoria Sadowska – zdradziła Iwona Cichosz w rozmowie z “Party”.

Projektantka jest dumna z sukni, która wyszła spod jej ręki. 

“Suknia była uszyta z bawełnianej koronki, na jedwabnym spodzie, a jej górną, gorsetową część zdobiły ręcznie naszywane perełki i kamienie Swarovskiego. Specjalnie na ślub zaprojektowałyśmy drugą część kreacji: nakładaną na suknię spódnicę z tiulu oraz tren, które Iwonka zdjęła tuż przed weselem – mówi Joanna Sadowska.

W Polsce czy za granicą?

Małżeństwo na razie planuje zostać w Polsce. Gwiazda ma liczne zobowiązania zawodowe m.in. rola w serialu “Leśniczówka”. Jednak kto wie, co przyniesie przyszłość. Para jest otwarta na nowe wyzwania.

“Na razie, ze względu na to, że gram rolę w serialu „Leśniczówka”, zostajemy w Polsce. Ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jesteśmy elastyczni – śmieje się Iwona Cichosz.  

Us ♥️Love ?Athens ??..Dress by Marta Trojanowska ♥️.Photo by @7th_art_ ?? ..#weddingshooting #sesjaślubna…

Opublikowany przez Iwona Cichosz Wtorek, 1 października 2019

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...