Ania Lewandowska pokazała swój nowy projekt!

Ania Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! „Czuję, że w ten sposób…”

Właśnie rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Ania Lewandowska również dołączyła się do wydarzenia. Trenerka pokazała, jak karmi piersią córeczkę Klarę!

Ania Lewandowska pokazała, jak karmi piersią!

Ania Lewandowska karmi córeczkę Klarę piersią. Wtedy nie tylko zaspokaja potrzeby żywieniowe maleństwa, ale również buduje więź z maleństwem. To są niezwykłe chwile!  

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami.

„Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek 😌Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa … Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności …😍” – napisała gwiazda na Instagramie.

Pod wpisem trenerka opublikowała urocze zdjęcie z Klarą!

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek 😌Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa … Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności …😍 Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze… Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM🙌🏻. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️😍👶🏻❤️❤️❤️❤️❤️ Dear Moms, International Breastfeeding Week begins today. I join the @mlekiemimiloscia wishes and I am with you. I know how breast feeding our babies is important and sometimes it leaves you sleepless 😌For me, it is not only about satisfying the needs of my daughter, but also the natural building of relationships and closeness between us. I feel that in this way I give my child a lot of health and extra sense of security … Ah, and those sweet eyes staring at me, full of love and gratitude … 😍 I know, however, that there are women who are forced by different live situations or they want to make other decisions. You have to remember that this is your choice, we have the right to it – no judging. I respect and support every mom, because each of us wants the best for our little ones, and knows what is best … Therefore, Dear Moms, let's support each other. Loads of health and joy for you and your sweetheart 👶🏻❤️👶🏻❤️👶🏻❤️ #healthy #healthymom #baby #healthyplanbyann #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

To wybór każdej z nas

Ania Lewandowska zdaje sobie sprawę, że niektóre mamy nie karmią piersią maluszków. Pamiętajmy, że każda kobieta ma wybór. Trenerka szanuje każdą z nich, gdyż każda chce jak najlepiej dla swojej pociechy.   

„Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze… Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM🙌🏻. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️😍👶🏻❤️❤️❤️” – zakończyła Anna Lewandowska.

Szczery wpis bardzo spodobał się fankom trenerki.

„Jesteś wspaniała, normalnie serce rośnie czytając takie wpisy 💗sama karmię 9cio miesięczną córeczkę i nie zamierzam kończyć. Bo tak jak piszesz, te chwile są cudowne. Uwielbiam Was 👪”,

„Wspaniałe uczucie, nie wyobrażam sobie karmić inaczej ❤️”,

„Mało która z kobiet wielkiego świata promuje karmienie piersią. Brawo Aniu!”

„❤❤❤Ja karmilam swoja córeczkę 3.5 roku takze życzę wytrwałości :)” – pisały internautki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...