Ania Lewandowska pokazała swój nowy projekt!

Ania Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! „Czuję, że w ten sposób…”

Właśnie rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Ania Lewandowska również dołączyła się do wydarzenia. Trenerka pokazała, jak karmi piersią córeczkę Klarę!

Ania Lewandowska pokazała, jak karmi piersią!

Ania Lewandowska karmi córeczkę Klarę piersią. Wtedy nie tylko zaspokaja potrzeby żywieniowe maleństwa, ale również buduje więź z maleństwem. To są niezwykłe chwile!  

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami.

„Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek ?Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa … Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności …?” – napisała gwiazda na Instagramie.

Pod wpisem trenerka opublikowała urocze zdjęcie z Klarą!

https://www.instagram.com/p/BXPhDLXl0z3/?taken-by=annalewandowskahpba&hl=pl

To wybór każdej z nas

Ania Lewandowska zdaje sobie sprawę, że niektóre mamy nie karmią piersią maluszków. Pamiętajmy, że każda kobieta ma wybór. Trenerka szanuje każdą z nich, gdyż każda chce jak najlepiej dla swojej pociechy.   

„Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze… Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM??. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️???❤️❤️❤️” – zakończyła Anna Lewandowska.

Szczery wpis bardzo spodobał się fankom trenerki.

„Jesteś wspaniała, normalnie serce rośnie czytając takie wpisy ?sama karmię 9cio miesięczną córeczkę i nie zamierzam kończyć. Bo tak jak piszesz, te chwile są cudowne. Uwielbiam Was ?”,

„Wspaniałe uczucie, nie wyobrażam sobie karmić inaczej ❤️”,

„Mało która z kobiet wielkiego świata promuje karmienie piersią. Brawo Aniu!”

„❤❤❤Ja karmilam swoja córeczkę 3.5 roku takze życzę wytrwałości :)” – pisały internautki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ