Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska: „Lubię flirtować z mężczyznami”. Co jeszcze zdradziła aktorka?

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat pracuje z różnymi aktorami. Gwiazda szczególnie ceni sobie współpracę z mężczyznami. Lubi im się podobać i widzieć w ich oczach zachwyt. Okazuje się, że nawet z nimi flirtuje! Co jeszcze zdradziła znana aktorka?

Małgorzata Kożuchowska: „Lubię flirtować z mężczyznami”

Małgorzata Kożuchowska ma wielu kolegów aktorów. Gwiazda bardzo dobrze z nimi dogaduje się, a nawet… flirtuje!

„Lubię mężczyzn i pracuję z nimi od wielu, wielu lat. Lubię flirtować z nimi i się im podobać, widzieć w ich oczach akceptację i zachwyt. Na szczęście nikt nie przekracza granic, żebym czuła się zagrożona (…) To, co się wtedy dzieje między mężczyznami i kobietami, jest piękne i dodaje uroku i adrenaliny w życiu” – zdradziła aktorka w szczerej rozmowie z „Faktem”.

Dobrze poukładane w głowie

Jednak zastrzega, że nie przekracza granic, a jej mąż może spać spokojnie. Aktorka umie oddzielić życie zawodowe od prywatnego.

„Trzeba znać granice. To kwestia też dobrego wychowania, empatii i wzajemnego szacunku. Jeśli ktoś tego nie zrozumie, to nie jest wart mojej uwagi, czasu i zainteresowania (…) Mam dobrze poukładane granice. Praca to praca, a życie prywatne to życie prywatne’” – mówiła Małgorzata Kożuchowska.

Jednak podczas jej wieloletniej pracy zdarzyło się, że ktoś potraktował ją w sposób nieodpowiedni. Aktorka przekonuje, że nie można wtedy odpuścić. Czasami za swoją szczerość płaci się, jednak nie warto tego żałować.

„Miałam takie doświadczenia, że ktoś w pracy nadużywał swojej władzy i traktował mnie w sposób absolutnie niedopuszczalny, krzywdzący, niesprawiedliwy, a w końcu… żałosny. Doświadczasz tego i ta bezczelność, ten brak szacunku po prostu zatyka. Nie wolno odpuścić. Kiedy czuję się, że coś jest naprawdę nie fair, reaguję, biorąc pod uwagę koszta. Bywało, że musiałam za tę swoją szczerość zapłacić. Ale nie żałuję (…) Wiadomo, że im kto większe ma wpływy i możliwości, tym większa pokusa popadnięcia w pychę i korzystania z władzy w niski sposób” – wyznała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z magazynem „Show”.

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Małgorzata_Kożuchowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ