Jaką uczennicą była Małgorzata Rozenek-Majdan

Jaką uczennicą była Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek Majdan od kilku lat prowadzi program „Projekt Lady”, w którym pomaga uczestniczkom zmienić się w damy. A jaką dziewczynką była prowadząca show? Jak zachowywała się w szkole? Okazuje się, że nauczyciele bardzo często wzywali jej rodziców! Dlaczego?

Jaką uczennicą była Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku lat jest gospodynią programu „Projekt Lady”. 13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje szansę na zmianę swojego dotychczasowego życia. Dzięki pobytowi w ekskluzywnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęć samych zainteresowanych. Przez całą edycję programu w najważniejszych momentach towarzyszy im prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan.

A jaką uczennicą była ukochana Radosława Majdana?

Chodziła do szkoły baletowej. Była prymuską. Okazuje się, że była krnąbrną osobą, która prowokowała wiele trudnych sytuacji. Walczyła również, aby uczennice szkoły baletowej mogły nosić rozpuszczone włosy. Udało jej się to?

„W szkole, jak to uczennica szkoły baletowej, musiałam być prymuską, ale tam wszyscy są prymusami. Natomiast byłam bardzo krnąbrną osobą, pyskowałam nauczycielom, byłam prowodyrką wielu sytuacji, np. pierwszego dnia wiosny, który w Warszawie były po prostu dniem wagarowicza. Walczyłam o prawo do noszenia rozpuszczonych włosów w szkole baletowej, czego zresztą nie udało mi się wywalczyć. Dlatego moi rodzice bardzo często byli wzywani do szkoły” – tłumaczy się dama Rozenek-Majdan.

Spodziewaliście się tego?

https://www.instagram.com/p/BjrZm1BFff5/?hl=pl&taken-by=m_rozenek

Nowy projekt

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Właśnie przygotowała urodowe wyjazdowe warsztaty dla kobiet.

„Dziewczyny to są obiecane szczegóły warsztatów ? obejrzyj album i wszystko stanie się jasne? mam dla Was, 3 miejsca? to będzie super wyjazd na którym będzie dużo się działo??? metamorfoza od stóp do głów? jeżeli znacie mój program „Warsztat Urody” to wiecie czego się spodziewać???? tylko BEZ KAMER??? jesteśmy razem w pięknych wnętrzach @mietowewzgorza ? to będzie świetny babski wyjazd. Jutro wrzucę plan na 3 dni??? jeżeli macie do mnie pytania, pytajcie śmiało w komentarzach? na wszystkie odpowiem?” – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ