Męskie targi - The Stuff

The Stuff – męskie targi jakich jeszcze nie było

To była pierwsza edycja męskich targów – The Stuff. Wystawcy zaprezentowali na nich nie tylko ubrania, ale również akcesoria i podzielili się wiedzą na temat najnowszych trendów w modzie. Oprócz tego, można było nauczyć się grać w mini golfa i posłuchać wykładów na ciekawe tematy. Wszystko działo się w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest Babka do wynajęcia przy ulicy Młocińskiej 5/7.

Targi odbyły się w niedzielę, 9 kwietnia na Warszawskim Muranowie. Już od godziny 11 można było odwiedzić wystawców i zapoznać się z ich ofertami. Od 13, w wydzielonej strefie odbywały się prelekcje o najróżniejszej tematyce. Począwszy od mody zegarkowej, przez turystykę hamakową i nowoczesne trendy dietetyczne, aż po golf jako sposób na relacje biznesowe. Wśród wystawców znalazły się takie marki jak Dandy Yourself, Polski Wąs, Hamsky, Momidesign i Amok Run. 

Jako, że nie jestem mężczyzną, nie powiem wam czy na targach znalazło się wszystko co powinno. Ale z kobiecego punktu widzenia, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że panowie zwracają coraz większą uwagę na swój wygląd i to dobrze o nich świadczy. Wiadomo, że to co najpierw rzuca się w oczy, to nasz wygląd zewnętrzny. Niedbalstwo i niechlujstwo nigdy nie jest dobrze postrzegane w oczach innych. Nie mówię, że wszyscy powinni spędzać przed lustrem długie godziny, ale oryginalne, dobrze dobrane dodatki zawsze są mile widziane. Takie zaprezentowała między innymi marka 4rest. W ich ofercie znalazły się drewniane muszki. Mniejsze, większe, w dziurki, z wzorkami i różnymi kolorami. 

W trakcie wydarzenia, panowie mogli również skorzystać z usług wykwalifikowanych fryzjerów i odświeżyć swoje fryzury zgodnie z obowiązującymi trendami. Oprócz tego pojawiło się stoisko, gdzie można było zagrać w mini golfa, a nieopodal skorzystać z oferty masażu tajskiego. W budynku znalazła się także strefa chilloutu. Zmęczeni bądź niezdecydowani uczestnicy mogli odpocząć i zastanowić się nad dalszymi zakupami. Wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. 

To były typowo męskie targi. Pierwsza taka inicjatywa w Polsce. Organizatorom gratulujemy pomysłu i odwagi w realizacji! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 More posts in Targi category
Recommended for you
Wsparcie z Funduszu Wsparcia Kultury dla sektora kultury – alokacja 400mln zł

Fundusz Wsparcia Kultury ogłosił nabór wniosków o wsparcie dla sektora kultury 77.39.Z Wynajem i dzierżawa...