Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek idzie jej coraz lepiej. Kto najbardziej jej kibicuje?

Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla występuje w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze radzi sobie na parkiecie. Dziennikarka może liczyć na ogromne wsparcie swojego nastoletniego syna Janka, a także przyjaciół, którzy kibicują jej na widowni i obsypują ją kwiatami.

„Jestem mojemu synowi ogromnie wdzięczna, że tak mnie wspiera. To jest cudowne widzieć jego twarz wśród publiczności, twarze moich przyjaciół, którzy przychodzą i obsypują mnie kwiatami. To jest bardzo wzruszające, a przede wszystkim dopingują i to daje mi dużo energii” – mówi Beata Tadla w rozmowie z party.pl.

Nowe wyzwanie

O Beacie Tadli jest teraz głośno nie tylko ze względu  na występy w „Tańcu z gwiazdami”, ale także na zamieszanie wokół rozstania z Jarosławem Kretem. Czy burza medialna wokół jej osoby ma duży wpływ na jej treningi do tanecznego show?

Dziennikarka udział w programie traktuje jako wyzwanie, którego się podjęła. Nie chce zawieść syna, rodziców, którzy oglądają show przed telewizorem, a także fanów, którzy z całego serca trzymają za nią kciuki.

„Bez względu na to, co się dzieje dookoła, to podjęłam wyzwanie i muszę jemu sprostać i chcę mu sprostać. Przede wszystkim nie chcę zawieść Janka i tych, którzy kibicują, a wsparcie jest wzruszające, tak ogromne, że chciałabym bardzo serdecznie wszystkim podziękować. Moim rodzicom, którzy mnie oglądają z Legnicy, tym którzy przychodzą tutaj i obserwują mnie z widowni. Dziękuję nieznajomym, którzy tak piszą do mnie i są to bardzo miłe słowa” – cieszy się dziennikarka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ