Marina Łuczenko zdjęcie

Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o swojej chorobie! Pierwszy wywiad po ślubie!

Marina Łuczenko od kilku tygodni jest szczęśliwą żoną Wojciecha Szczęsnego. Artystka pierwszy raz po ślubie udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o swoich zmaganiach z chorobą. Na szczęście cały czas wspierał ją jej ukochany!

Marina Łuczenko zdjęcie

Za Wojtkiem pójdzie na koniec świata

Marina Łuczenko pierwszego wywiadu po ślubie zdecydowała się udzielić magazynowi „Gala”. Piosenkarka opowiedziała o swojej miłości do piłkarza Wojciecha Szczęsnego. Okazuje się, że wokalistka nie od początku znajomości „czuła miętę” do polskiego reprezentanta. Teraz mówi, że poszłaby za nim na koniec świata.

Poważna choroba

W wywiadzie piosenkarka wspomniała również o swojej chorobie, która pokrzyżowała jej plany zawodowe. W październiku 2014 roku, podczas nagrań w Londynie zauważyła trudności w śpiewaniu wyższych partii, które kiedyś nie sprawiały jej żadnych problemów. Z dnia na dzień straciła część skali, co uniemożliwiało Marinie dalszą pracę nad płytą. Badanie wykazało, że ma polipa po lewej stronie strun głosowych. Lekarze zgodnie orzekli, że wymagana jest operacja. Artystka była wtedy załamana gdyż, zabieg nie dawał gwarancji, że głos będzie brzmiał identycznie lub lepiej. Jej kariera stanęła pod znakiem zapytania. Piosenkarka tłumaczyła, że głos stanowi bardzo ważną część jej życia, dlatego zgoda na operację była dla niej bardzo trudną decyzją.

Trudny czas

Łuczenko jednak się nie poddała się i odważnie zmierzyła się z chorobą. Na termin operacji czekała prawie pół roku. Przez ten cały czas, nie udzielała się publicznie. Operację przeprowadził ten sam lekarz, który wykonywał podobny zabieg Adele. Po interwencji chirurga Marina nie mogła rozmawiać przez dwa tygodnie. Po tym czasie specjaliście stwierdzili, że struny głosowe piosenkarki są zdrowe i może powoli wracać do normalnego życia.

Pierwszy raz

Na szczęście Marina wróciła do swojej pasji. „Nigdy tego nie zapomnę, to było tak, jakbym nigdy wcześniej nie śpiewała” – wyznała wokalistka.

Największe wsparcie

W trudnych chwilach piosenkarkę wspierał ukochany, Wojtek Szczęsny. Piłkarz doskonale rozumiał swoją dziewczynę, gdyż już nieraz w swojej karierze zawodowej zmagał się z przeciwnościami losu.

Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny ślub

Marina obecnie pracuje nad nową płytą, która ma zostać wydana już jesienią. Trzymamy kciuki za wielki powrót na scenę muzyczną!

Źródło zdjęć: Instagram

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ