Mela Koteluk zagra w Stodole!

Takie debiuty obecnie zdarzają się już niezwykle rzadko. W 2012 roku Mela Koteluk wdarła się na polską scenę z pogranicza popu i alternatywy albumem, który pokrył się platyną i za który otrzymała dwa Fryderyki oraz Nagrodę artystyczną Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego. 

Źródło: tck.pl

Spadochron, bo tak nazywała się pierwsza płyta w dorobku artystki, była oczywiście dopiero początkiem muzycznej drogi wokalistki. Jej drugi album Migracje trafił na rynek nieco ponad dwa lata po debiucie – dotarł na szczyt zestawienia OLiS-u i również uzyskał status platynowego krążka.


Dzień przed premierą Migracji, Mela Koteluk wystąpiła ostatni raz na deskach warszawskiej Stodoły, promując materiał charakteryzujący się zgrabnym połączeniem akustycznych i syntetycznych brzmień, na tle których słowny realizm ścierał się z abstrakcją, co podkreślało bogate instrumentarium: wiolonczela, flet, saksofon, klarnet czy hang drum.
 
Artystka, której największy przebój Melodia ulotna w serwisie YouTube zanotował już 7 mln odtworzeń, na każdym kroku podkreśla jak ważny jest dla niej kontakt z publicznością na koncertach. Teraz, po prawie półtora roku od ostatniego występu, w Walentynki 2016 roku Mela Koteluk kolejny raz będzie mogła pokazać swoją wyjątkowość w występach na żywo. Po inicjatorce akcji z 2012 roku o wiele mówiącej nazwie Nie ba
̨dź dźwiękoszczelny. Wspierajmy żywą muzykę! – nie spodziewamy się niczego innego.
 
Mela Koteluk, która w ciągu swojej krótkiej kariery współpracowała już z Czesławem Mozilem, Fiszem, Danielem Bloomem czy Smolikiem, wystąpi w Klubie Stodoła 14 lutego 2016.
 
Bilety:
Do 22 stycznia – 45 pln (stojące), 65 pln (balkony)
Od 23 stycznia – 52 pln (stojące), 72 pln (balkony)        

__________________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ