Wyjątkowy gość na płycie Spinache’a! Kto to taki?

Krążek “799919”.


Spinache zdążył już zapowiedzieć na obecny rok wyjątkowy album, który będzie zatytułowany “799919”. Czemu album ma być wyjątkowy? Artysta sięga w nim do archiwum niepublikowanych instrumentali z roku 1999. Wybrał z nich dziesięć motywów, które stworzą muzyczny fundament płyty, zapowiedzianej na październik. Warto wspomnieć, że Spinache zaliczył ostatnio znakomity singl – “Duragi”. Co tylko podkręca okres czekania na całość. Szczególnie, że tym razem u Spinache będzie wiele powrotów do przeszłości – i to nie tylko w warstwie muzycznej. Tyczy się to także doboru gości, a na pewno jednego z nich. “799919” to pierwsza – od ponad dekady, okazja by usłyszeć Spinache w duecie z Czizzem.

“Historyczny moment! Z ogromną radością informuję, że na albumie “799919” pojawi się wyjątkowy gość. Ostatni wspólny utwór nagraliśmy ponad 12 lat temu. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych budowaliśmy fundamenty dzisiejszej rapowej sceny, koncertując, wielokrotnie zjeździliśmy Polskę wszerz i wzdłuż, wspólnie odnieśliśmy ogromny sukces.
Moi drodzy, na nadchodzącym albumie znajdzie się utwór, w którym wystąpi Bartek/Czizz/Cezet/Serafiński, od 1996 nagrywaliśmy razem jako Thinkadelic oraz w ramach formacji Obóz TA.” Zapowiedział Spinache.

Istny powrót do przeszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

537 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Agnieszka Chylińska robi przerwę od koncertowania! Co się stało?
Agnieszka Chylińska robi przerwę od koncertowania! Co się stało?

Agnieszka Chylińska ma za sobą intensywny czas. Gwiazda w ostatnich latach może pochwalić się dwoma...