Wyjątkowy gość na płycie Spinache’a! Kto to taki?

Krążek “799919”.


Spinache zdążył już zapowiedzieć na obecny rok wyjątkowy album, który będzie zatytułowany “799919”. Czemu album ma być wyjątkowy? Artysta sięga w nim do archiwum niepublikowanych instrumentali z roku 1999. Wybrał z nich dziesięć motywów, które stworzą muzyczny fundament płyty, zapowiedzianej na październik. Warto wspomnieć, że Spinache zaliczył ostatnio znakomity singl – “Duragi”. Co tylko podkręca okres czekania na całość. Szczególnie, że tym razem u Spinache będzie wiele powrotów do przeszłości – i to nie tylko w warstwie muzycznej. Tyczy się to także doboru gości, a na pewno jednego z nich. “799919” to pierwsza – od ponad dekady, okazja by usłyszeć Spinache w duecie z Czizzem.

“Historyczny moment! Z ogromną radością informuję, że na albumie “799919” pojawi się wyjątkowy gość. Ostatni wspólny utwór nagraliśmy ponad 12 lat temu. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych budowaliśmy fundamenty dzisiejszej rapowej sceny, koncertując, wielokrotnie zjeździliśmy Polskę wszerz i wzdłuż, wspólnie odnieśliśmy ogromny sukces.
Moi drodzy, na nadchodzącym albumie znajdzie się utwór, w którym wystąpi Bartek/Czizz/Cezet/Serafiński, od 1996 nagrywaliśmy razem jako Thinkadelic oraz w ramach formacji Obóz TA.” Zapowiedział Spinache.

Istny powrót do przeszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

588 More posts in Muzyka category
Recommended for you
“Audiotele” schaftera – co o nim sądzimy?

Od pojawienia się najnowszego albumu schaftera - "Audiotele", znowu jest głośno o tym młodym Ślązaku....