Mela Koteluk z nowym singlem

Mela Koteluk powróciła z nową piosenką zatytułowaną „Odprowadź”. Singiel znajdzie się na długo wyczekiwanej, nowej płycie „Migawka”, której premierę zaplanowano na listopad. Jeszcze w październiku artystka wyruszy w jesienną trasę koncertową promującą album.

Na płycie znajdzie się 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Utwór “Odprowadź” wyłonił się zimą, podczas wspólnych prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.

– To był dobry czas – pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst Odprowadź w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem – mówi Mela Koteluk.

Singiel oprócz płyty zapowiada także trasę koncertową, która obejmie 10 miast i rozpocznie się 22 października w Poznaniu, a zakończy 4 grudnia w Lublinie. Po drodze Mela wystąpi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i w Krakowie.

Mela Koteluk (właściwie Malwina Koteluk) – urodzona 3 lipca 1985 w Sulechowie – polska wokalistka i autorka tekstów, wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu.

fot. kadr z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ