piotr kaczkowski - sporteuro

Marzec w Fabryce Trzciny

piotr kaczkowski - sporteuro20 marca w Fabryce Trzciny odbędzie się koncert z okazji 50-lecia pracy Piotra Kaczkowskiego, natomiast miłośnicy kultury będą mogli podziwiać wystawę „Wielki Terror”. 

Koncert Piotra Kaczkowskiego

20. marca w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie odbędzie się niecodzienny koncert, zorganizowany przez słuchaczy i admiratorów dziennikarza Programu 1 i 3 Polskiego Radia oraz Rozgłośni Harcerskiej, Piotra Kaczkowskiego, który tego dnia będzie świętował 50. lecie pracy przy mikrofonie.

W koncercie udział wezmą: Piotr Bakal, Leszek Cichoński, Mietek Jurecki, Andrzej „e moll” Kowalczyk,  Grzegorz Markowski, Marek Piekarczyk, Marek Raduli, Ryszard Sygitowicz.

Cena biletu: 100 zł 

Bilety do kupienia na www.eventim.pl od 5.03

„Wielki Terror”wielki terror - sporteuro

Ta wystawa poświęcona jest pamięci ofiar zbrodni przeciwko ludzkości popełnionej w ZSRR w latach 1937–1938, kiedy to w czasie 15 miesięcy rozstrzelano 750 000 ludzi, średnio 1600 osób dziennie. Ekspozycja składa się z trzech części: portretów ofiar wykonanych w więzieniach NKWD, kilkudziesięciu współczesnych fotografii miejsc zbiorowych grobów ofiar na terytorium byłego ZSRR oraz video-relacji świadków – krewnych ofiar terroru.

Wernisaż wystawy w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny  w Warszawie rozpoczął się 5 marca oraz w Katowicach w Galerii Miasta Ogrodów 7 marca. „Wielki Terror” będzie można podziwiać do 28 marca.

Źródło: fabrykatrzciny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ