Marta Wierzbicka jeszcze bardziej schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

Marta Wierzbicka dużo schudła! Fani biją na alarm

Marta Wierzbicka w ostatnich miesiącach dużo schudła. Niektórzy fani podziwiają nową sylwetkę aktorki, inni są zaniepokojeni. Aktorka ich uspokaja?

Marta Wierzbicka dużo schudła! Fani biją na alarm

Marta Wierzbicka rok temu ogłosiła, że po dwunastu latach żegna się z serialem „Na Wspólnej”. Gwiazda dorastała na oczach widzów. Jednak wtedy uznała, że pora na duże zmiany w jej życiu. Wraz z przyjaciółką wzięła udział „Ameryka Express”. Teraz gra dużo w teatrze, znacznie rzadziej możemy zobaczyć ją w telewizji. Gwiazda jest również aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała zdjęcie w bikini. Na fotce widać, że aktorka dużo schudła. Wielu fanów zachwyciło się jej szczupłą sylwetką. Komplementowała ją również Maja Bohosiewicz.

https://www.instagram.com/p/BzDvdvcoKLO/

ALE FIGURA BOSKA – napisała koleżanka po fachu.

„Pięknie Pani wyglada??? często na insta widać jak pani dobrze zajada ? wiec co Pani takiego stosuje ze tak Pani wyglada ??? Jakaś specjalna dieta , sport ….

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam dużo słońca ☀️”- skomentowała jedna z fanek.

Za chudo?

Jednak wielu fanów jest zaniepokojonych zmianą sylwetki aktorki.

„Marti… coś za chudo”,

„Kurczę dziewczyno za mocno poszalałaś z odchudzaniem :)” – pisali internauci.

Aktorka w komentarzach zdradza, że stara się regularnie odżywiać i ograniczać cukier, dużo też pracuje, a przede wszystkim jest szczęśliwa. Nie spodziewała się również, że wakacyjne zdjęcie w kostiumie kąpielowym wywoła taką burzę.

„Kiedy wrzucałam to zdjęcie nawet przez myśl mi nie przeszło, że wywoła się taka burza. Nie sądziłam, że ludzie będą tak reagować. Niestety, co przykre, nie zabrakło negatywnych komentarz wyrażonych w niemiły sposób. Mi nie przyszłoby do głowy, żeby w ogóle komentować czyjeś zdjęcia – mówiła aktorka w rozmowie z Wirtualną Polską.

https://www.instagram.com/p/ByajCGboZpe/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ