Instagram/ justinbieber

Justin Bieber pokazał się ze swoją córką?! Zobaczcie zdjęcie!

Wczoraj Justin Bieber (22 l.) opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z małą dziewczynką. Jak by tego było mało, podpisał je: „Moja córka”. Czy to oznacza, że popularny piosenkarz ma dziecko?!

Przeszłość powraca…

Kilka lat temu jedna z fanek Justina Biebera przekonywała, że ma dziecko z piosenkarzem. Sprawa jednak szybko ucichła, ale teraz ponownie wypłynęła na światło dzienne, a wszystko za sprawą zdjęcia, które Jus wczoraj wstawił na swojego Instagrama.

Co to za dziewczynka?

Wokalista opublikował czarno-białe zdjęcie z małą, słodką dziewczynką, którą trzyma na rękach. Fotografię podpisał: „My daughter”, czyli „Moja córka”.

Instagram/ justinbieber

Jesteśmy pewne, że w tym momencie serca wielu fanek zadrżały z niepokoju. Czyżby Justin został ojcem? Dlaczego wokalista przez tak długi czas ukrywał swoją córeczkę? W końcu dziewczynka nie urodziła się wczoraj!

Czy to prawda?

Jednak uspokajamy wszystkie wielbicielki gdyż okazało się, że ten wpis był żartem! Justin Bieber najwyraźniej miał dobry humor, wykorzystał okazję i postanowił zrobić dowcip swoim fanom. Po podpisie: „My daughter” wokalista wstawił bardzo długi wielokropek, a na końcu pojawiło się wyjaśnienie, że żartuje – „just kidding”. Uff… Jednak media zgodnie orzekły, że idol nastolatek bardzo dobrze wygląda w towarzystwie dziecka. Czy sądzicie, że Justin Bieber byłby dobrym ojcem?

Pora na stabilizację?            

„A może Justin tym zdjęciem chciał dać coś do zrozumienia?” – zastanawiają się fani. Niedawno słyszeliśmy, że piosenkarz pragnie się ustatkować i chce być w stałym związku. Ostatnio jest zauroczony Nicolą Peltz, z którą  się regularnie spotyka. Podobno podoba mu się, że modelka „pochodzi z dobrej rodziny i jest spokojną dziewczyną„.

Idealna kandydatka na matkę? Jak sądzicie?

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ