Katarzyna Zielińska wspomina „Barwy szczęścia”.

Jak zakończy się wątek Marty Walawskiej w Barwach szczęścia? Katarzyna Zielińska wydała oświadczenie!

Katarzyna Zielińska już w grudniu ubiegłego roku ogłosiła, że odchodzi z „Barw szczęścia”. Aktorka na planie serialu spędziła aż dziesięć lat. Wciąż nie wiadomo, jak zakończy się wątek jej serialowej bohaterki – Marty Walawskiej. Gwiazda wydała oświadczenie w tej sprawie!

Jak zakończy się wątek Marty Walawskiej w Barwach szczęścia? Katarzyna Zielińska wydała oświadczenie!

Katarzyna Zielińska w grudniu ubiegłego roku poinformowała fanów na Facebooku, że odchodzi z „Barw szczęścia”, które możemy oglądać na antenie TVP 2. Aktorka z serialem była związana aż dziesięć lat. Gwiazda pisała, że produkcja rozpoczęła bardzo szczęśliwy okres w jej życiu i długo się zastanawiała nad podjęciem tej radykalnej decyzji. Jednak uznała, że nadszedł czas na zmiany oraz nowe wyzwania.

„Kochani! Długo zastanawiałam się co zrobić. To nie była decyzja z dnia na dzień. Barwy szczęścia to 1/4 mojego życia. To bardzo dużo. 10 fantastycznych lat z Wami. Barwy szczęścia zaczeły w moim życiu bardzo szczęśliwy rozdział. Z drugiej strony to aż 1/4 mojego życia. A człowiek potrzebuje zmian. Ja ich potrzebuję i Wy również. To daje napęd do nowych rzeczy. Ja wiem, że się spotkamy gdzie indziej. Mówię to Wam- moim wiernym widzom i powiedziałam to moim najbliższym współpracownikom w serialu. Mam nadzieję, że już za niedługi czas spotkamy się przed telewizorami. Trzymajcie za mnie. Będzie miło się z Wami znowu zobaczyć. I dziękuję, że tyle lat śledziliście losy mojej bohaterki Marty. Miło mieć tak wspaniałych wiernych fanów. Do zobaczenia! Kocham Was! Ps. Pamiętajcie, zmiany mobilizują!” – napisała aktorka na Instagramie.  

Co dalej z Martą Walawską?

Fani cały czas zastanawiają się, jak zakończy się wątek Marty Walawskiej, w którą wciela się właśnie Katarzyna Zielińska.

Redakcja „Fakt24.pl” donosi, że serialowa Marta wyjedzie do Białegostoku, gdyż dostanie tam pracę producentki telewizyjnej. Co jeszcze napisali redaktorzy „Faktu”?  

„Serialowa Marta wyjedzie po prostu do Białegostoku, bo dostanie tam pracę producentki telewizyjnej – mówi nam osoba z ekipy „Barw szczęścia”. – Nie będzie żadnych fajerwerków. Nagrywając z wyprzedzeniem te sceny, Kasia nie kryła rozczarowania. Ona jest pewna, że nie wróci do serialu i w związku z tym liczyła na spektakularną śmierć swojej bohaterki na ekranie. Chciałaby, by była to pamiętna scena.  Zielińska nie dostała nawet pożegnalnej imprezy od swojego byłego już pracodawcy, co też według niej jest nieeleganckie i tylko pogłębiło jej rozżalenie – powiedział informator „Faktu”.

To wszystko plotki

Katarzynie Zielińskiej bardzo nie spodobało się to, co napisali redaktorzy tabloidu. Wydała nawet oświadczenie w tej sprawie! Wyjaśniła, że od kilku miesięcy wie, co spotka bohaterkę serialu, ale nie wyjawi, gdyż chce zachować niespodziankę. Zdradziła też, że impreza pożegnalna odbędzie się w czerwcu.

„Redakcjo FAKT24.pl, czas zmienić informatorów i/lub dziennikarzy. Ostatnio pisaliście ze jestem mamą 3-letniego Tadzia, a tymczasem mój synek ma na imię Henio i ma lat 2. Dziś piszecie kolejne bzdury – tym razem na temat mojego rozstania z serialem „Barwy szczęścia”.

Bartosz Pańczyk Official – dzwonią , ale nie w tym kościele. Nie pożegnałam się jeszcze z serialem. Przede mną 2, 5 miesiąca zdjęć. A impreza pożegnalna zaplanowana jest na czerwiec. Raczej nie czuj się zaproszony 😉

Co do dalszych losów mojej bohaterki, to od kilku miesięcy wiem co ją spotka, ale niespodziankę zostawiam widzom. Dobrze, ze Tobie nie udało się jej popsuć. Nie palę za sobą mostów i nigdy nie mówię nigdy. Szanuję produkcję i wspaniałą ekipę. Dobrego dnia wszystkim :)” – napisała aktorka na Facebooku.

Oglądacie „Barwy szczęścia”? Żałujecie, że Katarzyna Zielińska opuszcza serial?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Katarzyna Zielińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ