Marta Gałuszewska cudem uszła z życiem

Marta Gałuszewska cudem uszła z życiem! Co się stało?

Marta Gałuszewska, zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland”, wraz ze swoją ekipą jechała na koncert do Kętrzyna. Jednak w drodze artyści mieli wypadek samochodowy. Występ został odwołany. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale ta historia mogła mieć zupełnie inne zakończenie. 

Marta Gałuszewska cudem uszła z życiem! Co się stało?

Marta Gałuszewska w miniony weekend miała wystąpić w Kętrzynie, a także w Kielcach. Pierwszy koncert nie odbył się, poieważ w drodze muzycy mieli wypadek samochodowy. Informacja o zdarzeniu pojawiła się na fanpage gwiazdy.

„W dniu dzisiejszym samochód Marty i jej zespołu wziął udział w zdarzeniu drogowym. Z przykrością informujemy, że w związku z koniecznością odbycia niezbędnych badań lekarskich zaplanowany na dziś wieczór koncert w Kętrzynie nie odbędzie się. Będziemy informować o stanie zdrowia Artystki na bieżąco” – czytaliśmy na Facebooku.

Na szczęście nic się nie stało. Konieczne były tylko rutynowe badania.

Mamy ogromnie dużo szczęścia

„Kochani,

Wzruszyliście mnie niesamowicie, dziękuję za tak wielkie wsparcie od Was!

Jesteśmy poobijani ale cali ? Mieliśmy niesamowicie dużo szczęścia z Hubertem pomimo tak złej pogody, dla mnie to prawdziwy cud.

Do Kętrzyna nie udało nam się dojechać, chociaż bardzo chcieliśmy, ale ja już jestem w drodze do Kielc z Kush Kush i nie możemy się doczekać występu.

Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia” – napisała piosenkarka na fanpage.

Kamień z serca!

Muzycy przygotowywali się do koncertu w Kielcach.

„Do Kętrzyna pomimo wielkich chęci nie udało nam się dojechać, ale jestem już w drodze do Kielc, gdzie zagramy dla Was dzisiaj z @kush_kush_official. Nie mogę się już doczekać :)” – czytamy na fanpage artystki.

W Kielcach  wszystko przebiegło zgodnie z planem 🙂 

https://www.facebook.com/mgaluszewska/photos/a.1558417004219212/1943870905673818/?type=3&theater

——————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Marta Gałuszewska – marthsia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ