Źródło: materiały prasowe

„Praktykant” w „Kinie na Obcasach”

„Praktykant” – zabawna komedia w oscarowej obsadzie, zostanie przedpremierowo pokazana 28 września w ramach cyklu  „Kino na Obcasach”. Robert De Niro i Anne Hathaway udowodnią nam, że życie na emeryturze musi być nudne, a człowiek, niezależnie od sukcesów i wieku, uczy się przez całe życie. Dla naszych czytelniczek mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na pokaz filmu do Multikina Ursynów.

Źródło: materiały prasowe

Od wygrania jednego z podwójnych zaproszeń na wrześniowe „Kino na Obcasach” dzielą Cię tylko trzy proste kroki:

1.Polub fanpage Life4style na Facebooku.

2.Udostępnij konkursowy post.

3.W komentarzu wskaż stylizację Anne Hathaway, która przypadła Ci najbardziej do gustu (odpowiedzi mogą być udzielane w formie zdjęcia lub linku do strony ze zdjęciem).

Zwycięzców wybierzemy wśród osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi. Do wygrania są 2 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Praktykant”, który odbędzie się  28 września  o godzinie 20:00 w Multikinie Ursynów. Konkurs trwa od 25.09 do 27.09. Wyniki podamy na naszym facebookowym fanpage’u w poniedziałek 28.09. Przypominamy, że z zaproszeń na „Kino na Obcasach” mogą skorzystać wyłącznie kobiety.

________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ