Gwiazdy żegnają Konrada Gacę

Mariusz Pudzianowski o śmierci Konrada Gacy: Do mnie to nie dociera

Wiadomość o śmierci Konrada Gacy zaskoczyła jego bliskich, przyjaciół oraz fanów. Odejście popularnego dietetyka i sportsmena poruszyło Mariusza Pudzianowskiego, który znał go od wielu lat. Co powiedział kulturysta?

Co się stało?

16 sierpnia media poinformowały o śmierci Konrada Gacy, znanego dietetyka, twórcy popularnych programów odchudzających, sportowca oraz gościa licznych programów telewizyjnych. Mężczyzna miał 42 lata, zostawił żonę oraz osierocił kilkuletnią córeczkę. 

Jaka była przyczyna śmierci dietetyka?

„Wykluczono udział osób trzecich. Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych” – powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl. Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Biznesowy wspólnik dietetyka mówił, że doszło do zatrzymania akcji serca.

„Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże- To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”- powiedział Marcin Gogłoza w rozmowie z Wirtualną Polską.

Mariusz Pudzianowski o śmierci Konrada Gacy: Do mnie to nie dociera

Mariusz Pudzianowski jest zaskoczony śmiercią kolegi. Konrada Gacę znał od 11 lat. Pomagał mu. Razem ćwiczyli w małej siłowni. Wspomina, że dietetyk był uparty, wytrwale dążył do celu. Odejście kolegi jest dla niego bardzo niezrozumiałe. 

„Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego” – Mariusz Pudzianowski powiedział w rozmowie z wp.pl. 

Dietetyka również pożegnała Dominika Tajner, która dzięki pomocy Konrada Gacy pożegnała się kilka lat temu z niechcianymi kilogramami.

„Nie wiem co napisać… Za wcześnie Konradzie odszedłeś… Pozostaniesz na zawsze w moim sercu ❤️ Dziękuję za wszystko ‼️Najszczersze kondolencje dla najbliższych. Konrad Gaca… Twoja świeca dziś zgasła ale będziesz stale żył w sercu wielu ludzi… Kondolencje dla najbliższych…” – napisała Dominika Tajner na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/KonradGaca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ