Alia Byrne

Samotna matka wstrzyknęła w usta 6,5 ml wypełniaczy! To jeszcze nie koniec!

30-letnia Alia Byrne w ciągu roku wstrzyknęła w swoje usta 6,5 ml wypełniaczy. Kobieta jednak nadal nie jest zadowolona z wyglądu warg, dlatego planuje je jeszcze bardziej powiększać! Czy to na pewno jest dobry pomysł?

Alia Byrne

Cały czas za małe…

Alia Byrne z Liverpoolu na pierwszy zabieg powiększania ust zdecydowała się po 29-tych urodzinach. Kobieta postanowiła, że pieniądze, które dostała w prezencie od mamy i siostry przeznaczy właśnie na ten cel. Jednak po pierwszej iniekcji nie była usatysfakcjonowana. Uznała, że usta nadal są za małe, dlatego nie poprzestała tylko na jednym zabiegu. W sumie w ciągu roku wstrzyknięto jej aż 6,5 ml wypełniaczy! Myślicie, że Alia chce już na tym zakończyć? Otóż nie, kobieta pragnie mieć coraz większe wargi!

„Moje nowe usta dodają mi pewności siebie. Czasami ludzie gapią się na mnie na ulicy, moja mama mówi żebym już przestała, ale nie obchodzi mnie to. To moje życie i moje usta” – mówi Byrne.

Zobaczcie, jak wyglądały jej usta przed wstrzykiwaniem wypełniaczy!

Alia Byrne dawne zdjęcie

Robi coś dla siebie?

Kobieta samotnie wychowuje małego synka, tymczasem na zabiegi wydała już prawie 2 tys. £ (czyli równowartość 10 tysięcy złotych). Alia tłumaczy, że teraz całkowicie poświęca się dziecku, a powiększanie ust jest jedyną rzeczą, jaką robi dla siebie.

 Sposób na sławę

Kobieta zauważa, że dzięki swojej metamorfozie jej profil jest bardziej popularny w mediach społecznościowych.

„Odkąd mam duże usta mam więcej followersów na Instagramie i dostaję od nich słodkie wiadomości. Zachęcają mnie, bym jeszcze powiększyła usta”. Oczywiście nie wszyscy internauci są takiego zdania, jednak Alia nie zamierza się nimi przejmować.

„Ludzie mówią, że moje usta są duże, ale być może dlatego, że widzę je codziennie, mi nie wydają się ogromne. Zdecydowanie chcę jeszcze bardziej je powiększyć” – mówi Byrne.

Alia Byrne usta

 

Czy też uważacie, że kobieta nadal powinna powiększać usta? My mamy wątpliwości…

Źródło zdjęć: www.dailymail.co.uk

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ