Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny polecieli na wakacje

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny polecieli na wakacje! Gdzie spędzają urlop?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny polecieli na wakacje! Po świętach Bożego Narodzenia spędzonych z rodziną w Polsce, małżeństwo zdecydowało się na wypoczynek we dwoje. Dokąd tym razem udała się para? 

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny polecieli na wakacje

Ania i Robert Lewandowscy od wczoraj odpoczywają na wakacjach za granicą. Jednak nie tylko oni postanowili zrelaksować się w ciepłych krajach.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny polecieli na wakacje do Singapuru! Wokalistka pochwaliła się zdjęciami z urlopu na Instagramie. Artystka zaprosiła fanów do zgadywania miejsca ich pobytu. Okazało się, że małżeństwo odpoczywa w Singapurze! Domyślilibyście się?

Marina Łuczenko w Singapurze

Wyjeżdżamy gdzieś się wygrzać. Korzystając z tego, że jest nas na razie tylko dwoje, pojedziemy sami” – mówił piłkarz przed świętami.

Luksusowe wakacje

Para zatrzymała się w ekskluzywnym miejscu – Marina Sand Bay. Nocleg w najtańszym pokoju kosztuje 3 tysiące złotych, droższe apartamenty kosztują nawet ponad 4 tysiące złotych! Na dachu hotel jest basen, z którego można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Goście mają też bezpośredni dostęp do najbardziej imponujących centrów handlowych w Singapurze oraz muzeum ArtScience.

Marina Łuczenko Singapur

Czekamy na więcej fotek z wakacji Mariny i Wojtka! 🙂

Piosenkarka i piłkarz bardzo lubią podróżować. Po ślubie polecieli do Japonii i zwiedzali Tokio. Później odwiedzili Hawaje oraz Los Angeles. Mówili, że podróż dookoła świata była ich marzeniem.  Mamy nadzieję, że też będą zadowoleni z wakacji w Singapurze. 🙂  

  

——————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ marina_official

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ