Marina Łuczenko o swoim występie w „Dzień Dobry TVN”: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jest jakaś afera

Marina Łuczenko martwi się zachowaniem syna: „Byłam przerażona”

Marina Łuczenko rzadko dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi dzieci. Jednak tym razem przyznała fanom, że martwi się o swoją pociechę. Co się stało?

Marina Łuczenko martwi się zachowaniem synka: „Byłam przerażona”

Marina Łuczenko jest mamą siedmiomiesięcznego Liama. Okazuje się, że chłopiec jest niezwykle ciekawy świata. Tak bardzo nie może się doczekać, aż będzie mógł go zwiedzać, że zaczyna już wstawać, a nawet rwie się do chodzenia. A co z raczkowaniem? Piosenkarka na początku była zaniepokojona jego zachowaniem!

„Komu dziecko wstało w 7. miesiącu? Po jakim czasie już chodziło? Gościu ma 7 miesięcy i równo, jak skończył 7 miesięcy, wstał. Na początku byłam troszkę przerażona. Poszliśmy do lekarza, pani powiedziała, że trzeba go zachęcać do raczkowania, ale powiem szczerze, on jakoś chętniej stoi niż raczkuje. Oczywiście my go tutaj przekonujemy różnymi akcesoriami i zabawkami, żeby troszkę poraczkował, ale jego raczkowanie i tak kończy się dojściem do jakiegoś momentu, w którym będzie mógł wstać” – napisała na Instagramie zaniepokojona Marina.

Troszkę mnie uspokoiłyście

Fani pospieszyli młodej mamie z pomocą. Wielu z nich uspokajało, że ich dzieci również wcześnie zaczęło wstawać. Zwracali też uwagę, że każde dziecko jest inne i rozwija się w innym tempie.

„Moje kochane obserwatorki. Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi na DM, jak i w komentarzach na temat waszych pociech i wczesnego wstawania. Troszkę mnie uspokoiłyście. Oczywiście byliśmy z tym u lekarza. Natomiast muszę przyznać, że spokojniej się z tym czuję, że Liam nie jest aż takim fenomenem. Nasza lekarka powiedziała nam, że jednak jest to dość wcześnie, jak na chłopca. Generalnie chłopcy wstają później, ale dobrze jest wiedzieć, że jest nas więcej. Z tego, co zrozumiałam, to max. do 3 miesięcy i będzie chodził – mówiła Marina podczas relacji.

————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ