Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Doda kończy karierę? „Planuję wycofać się z show-biznesu”

Doda od trzynastego roku życia pracuje na scenie. Gwiazda po tylu latach ma już dość świata show-biznesu, dlatego chce zrobić sobie od niego przerwę. Kiedy piosenkarka usunie się w cień i na jak długo? Doda uchyla rąbka tajemnicy!

Doda kończy karierę? „Planuję wycofać się z show-biznesu”

Doda już od nastoletnich pracowała w show-biznesie. Gwiazda od kilkunastu lat jest zapracowana i chciałaby odpocząć od świata celebrytów.

„W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show-biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie” – powiedziała Doda kilka miesięcy na Instagramie.

Teraz artystka potwierdza swoje plany. Gwiazda ma w planach jeszcze wydać płytę. Być może to będzie jej ostatni album.

„Pracowałam nad nim, ale zawiesiłam to w związku z wydaniem płyty z orkiestrą. Gdy już to dokończę i mój nowy krążek ujrzy światło dzienne, rzeczywiście planuję wycofać się z show-biznesu na kilka lat”- zdradziła Doda w rozmowie z „Plejadą”.

https://www.instagram.com/p/BuPAocXBNwJ/

Nie wiem, co się wydarzy

Piosenkarka nie wie, czy wróci na scenę. Daje sobie wolność. Nie wyklucza, że „normalnym” świecie tak bardzo się zadomowi, że nie będzie już chciała wracać, a także nie bez znaczenia będzie to, że pojawią się nowe fantastyczne gwiazdy, którym będzie chciała ustąpić miejsce. Jednak nie wyklucza też innego rozwiązania!

Nie wiem, co się wydarzy. Nie wiem, co poczuję. Chcę siebie zaskoczyć. Może z dala od show-biznesu będzie mi tak dobrze, że uznam, że jest tylu fantastycznych ludzi zdolniejszych ode mnie, że nie będę już chciała wracać i zabierać im miejsca? A może poczuję wielką tęsknotę za show-biznesem i z jeszcze większą siłą powrócę? Zobaczymy- mówiła artystka w rozmowie z portalem plejada.pl.

Gwieździe życzymy podejmowania dobrych decyzji teraz i w przyszłości!

https://www.instagram.com/p/BuCc5TShQxS/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ