Zaskakujący „ciążowy” taniec Mariny. Wojtek Szczęsny będzie zachwycony?

Zaskakujący „ciążowy” taniec Mariny. Wojtek Szczęsny będzie zachwycony?

Kilka tygodni wydało się, że Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny spodziewają się pierwszego dziecka. Piosenkarka jest w zaawansowanej ciąży. Piosenkarka rzadko pokazuje zdjęcia, na których widać jej duży brzuszek, jednak teraz zrobiła wyjątek. Gwiazda pokazała, jak tańczy w ciąży! Jej mąż będzie zachwycony!  Zobaczcie nagranie!

Będę walczył

Marina Łuczenko kilka tygodni temu wydała oświadczenie, w którym potwierdza, że jest w ciąży. Jednocześnie zaznacza, że musiała zareagować wobec nierzetelnych artykułów na jej temat oraz bliskich. Nigdy też nie chciała, aby jej rodzina stała się obiektem doniesień medialnych. Wojtek Szczęsny stanął za żoną murem.

“My sobie radzimy, ale są pewne granice, które nie pozwolę żeby były przekroczone, z rzeczy które mają wpływ na mój wizerunek czy mojej żony. Jeśli ktoś narazi życie mojej ciężarnej żony i nienarodzonego dziecka, będę reagował. W okresie ciąży najważniejszy jest spokój matki. Będę walczył, bo uważam, że jest to walka warta poświecenia” – mówił piłkarz w rozmowie z Filipem Chajzerem.

Zaskakujący „ciążowy” taniec Mariny. Wojtek Szczęsny będzie zachwycony?

Mamy nadzieję, że Marina czuje się dobrze. W ciąży wygląda kwitnąco. Zobaczcie, jakie pokazała nagranie! Wojtek Szczęsny na pewno jest pod wrażeniem. 😉

Radosna nowina

A jak sportowiec przyjął informację, że zostanie ojcem? Mówi, że to był najlepszy moment w życiu, ale również pojawiła się nuta niepewności.

“Bardzo fajnie, założyliśmy rodzinę po to, by starać się o dzieci. To był najfajniejszy moment w życiu jak się dowiedziałem, że będę ojcem. Potem będzie kolejny jak się urodzi. Jestem podekscytowany, ale i niepewny, bo nie wiem jak sobie poradzę. Ale myślę, że powinienem dać radę. (…) Jestem człowiekiem, który nie potrafi przegrywać w nic. Czy mecz, czy to w scrabble z żoną. Jedyna rada na to, to nie przegrywać” – mówił piłkarz.

Mamy nadzieję, że również na murawie będzie walczył jak lew. Polacy zagrają 19 czerwca na mundialu pierwszy mecz z reprezentacją Senegalu. Trzymamy kciuki, żeby Wojtek Szczęsny nie przepuścił żadnej bramki!

—————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...