Jacek Cygan napisał piosenkę dla Zbigniewa Wodeckiego tuż przed operacją muzyka

Jak się czuje Zbigniew Wodecki? Nowa wypowiedź menedżera artysty!

Zbigniew Wodecki znalazł się w szpitalu. Artysta miał udar. Smutną informację potwierdził w miniony czwartek menedżer artysty. Teraz pojawiła się jego nowa wypowiedź! Jak się czuje muzyk?

Jak się czuje Zbigniew Wodecki? Nowa wypowiedź menedżera artysty!

Zbigniew Wodecki od kilku dni przebywa w szpitala. Artysta miał udar. Jego najbliższy koncert w Gnieźnie został odwołany.

Pan Zbigniew Wodecki miał udar. Jest obecnie hospitalizowany, przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jak się czuje? Niestety szczegóły na temat jego zdrowia nie są mi znane. Z powodu stanu zdrowia Pana Zbigniewa musieliśmy odwołać jego najbliższy koncert w Gnieźnie ”przyznał w czwartek Mariusz Nowicki, menedżer artysty, w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Czy są nowe informacje dotyczące stanu zdrowia muzyka?

Bardzo ostrożnie podchodzimy do udzielania jakichkolwiek informacji. Nic ponadto co wczoraj powiedziałem, nie mogę dodać. Na pewno wydamy niedługo specjalne oświadczenie. Póki co, chcemy dać sobie kilka dni oddechu. Myślałem, że wydamy je bardzo szybko, ale z tego co wiem, musimy jeszcze trochę poczekać – powiedział Mariusz Nowicki.

Michał Figurski chce pomóc Zbigniewowi Wodeckiemu  

Michał Figurski był gościem dzisiejszego wydania „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz przyznał, że chce pomóc muzykowi oraz jego rodzinie. Przypominamy, że prawie dwa lata temu showman miał wylew, a jego stan był bardzo ciężki. Lekarze nie dawali mu dużych szans na przeżycie, a tym bardziej na samodzielność. Jednak dziennikarz nie poddał się i rozpoczął walkę o siebie. Przez jakiś czas jeździł na wózku inwalidzkim, potem zaczął chodzić.

„Dzwoniłem do Mariusza. Każda pomoc jest bardzo istotna, ja ostatnio bardzo wiele mam do czynienia z ludźmi po wylewach, zwłaszcza z młodymi, którzy kontaktują się ze mną. Zadzwoniłem do menadżera i powiedziałem, że jestem świeżo po (wylewie) i jestem obstawiony lekarzami, rehabilitantami, mogę się spotkać z rodziną, wesprzeć ich słowem, poradą głównie dlatego, że wylew jest takim schorzeniem, o którym się nie mówi. Wiedza na ten temat jest bardzo znikoma” – mówił dziennikarz.

Jestem spokojny

Podczas choroby prędzej czy później przychodzi moment załamania, ale nie można się wtedy poddawać. Michał Figurski jest dobrej myśli, gdyż wie, że Zbigniew Wodecki jest bardzo pogodnym człowiekiem, a pogoda ducha jest niezwykle istotna w procesie zdrowienia.

„To co mnie uspokaja, jeżeli chodzi o Zbyszka Wodeckiego, to to, że to jest, oprócz tego, że to prawdziwy samiec alfa, który jest fighterem, to on jest niesamowicie pogodnym człowiekiem. Myślę, że to pomoże mu najbardziej. Dlatego, że przychodzi moment kompletnego załamania. Kiedy się budzisz i zdajesz sobie sprawę z tego, ile straciłeś, co się teraz z tobą dzieje to przychodzi moment totalnego załamania, depresji, która odbiera człowiekowi chęć do życia i chęć do walki, rehabilitacji. Tu jestem spokojny, bo wiem, że pan Zbigniew Wodecki prędzej czy później, a raczej prędzej się uśmiechnie po tym przebudzeniu” – mówił dziennikarz.

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/alicjabc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ