Doktor Gojdź zgolił głowę na łyso

Doktor Krzysztof Gojdź zgolił głowę na łyso! Dlaczego to zrobił?

Doktor Krzysztof Gojdź zgolił głowę na łyso! Okazuje się, że zrobił to w słusznej sprawie! Przeczytajcie, co lekarz napisał na Facebooku!

Doktor Gojdź zgolił głowę na łyso

Doktor Krzysztof Gojdź zaskoczył fanów nową fryzurą. Lekarz ogolił głowę na łyso! Co spowodowało, że mężczyzna zdecydował się na tak odważną metamorfozę? Okazuje się, że zainspirowała go do tego pacjentka, która przyszła do niego z wizytą.

Krzysztof Gojdź napisał na Facebooku:

„Przedwczoraj przyszła do mnie moja pacjentka. Od kilku lat dbałem o jej dobry wygląd, urodę, ciało. Zdjęła czapkę i rozpłakała się. Zobaczyłem łysą głowę po chemioterapii raka jajnika…

Każdy chce dobrze wyglądać. Dbamy o nasz wygląd. Chodzimy do fryzjera, malujemy się, odwiedzamy kosmetyczkę czy gabinet medycyny estetycznej. To jest zewnętrzna skorupa. To po niej często nas oceniają inni. Bo często żyjemy dla innych, bierzemy do serca ich opinie i hejt”.

Nie zapełniajcie cmentarzy

Lekarz zaapelował do kobiet, aby regularnie się badały. Każdego roku na raka jajnika zapada 3500 kobiet, aż 70 procent z nich umiera. Według statystyk 6 kobiet dziennie traci życie z powodu tej podstępnej choroby, która na początku nie daje objawów. Pamiętajmy, że im wcześniej zostaną wykryte zmiany nowotworowe, to tym większe są szanse na całkowite wyleczenie!

Zapominamy w tym wszystkim o sobie, swoim wnętrzu, ale też o zdrowiu. 
Rak jajnika – objawów nie widać na zewnątrz. Do pewnego momentu nie czuć ich. A zbiera żniwa śmierci. Boimy się i nie chcemy rozmawiać o trudnych tematach i chorobach. Odpychamy od siebie myśli, że może to nas spotkać. Że rak mnie nie dotyczy. Że to dotyka inne kobiety, ale nie mnie.

Każdego roku ponad 3500 kobiet dowiaduje się, że ma raka jajnika. 70 % z nich umiera: 6 kobiet dziennie! Wszystko dlatego, że za późno trafia do lekarza. Bo, nazywany cichym zabójcą, rak jajnika nie daje żadnych wyraźnych objawów… Według badań Kwiat Kobiecości aż 62 % kobiet bardzo rzadko lub w ogóle nie rozmawia o chorobach kobiecych w rodzinie. Drogie Kobiety! Musimy to zmienić! Cytologia nie wystarczy! Apeluję do Was: idźcie do ginekologa i przebadajcie jajniki. Wcześnie wykryte zmiany można wyleczyć. Nie zapełniajcie cmentarzy. Macie dla kogo żyć…
Dziś solidaryzuję się z tymi kobietami, które walczą o przeżycie – łysymi po chemii. One wiedzą że nie uroda zewnętrzna jest najważniejsza…

#rakjajnika #diagnostykajajnika #kwiatkobiecosci” – napisał Krzysztof Gojdź.

Popieramy takie akcje, a Wy?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dr Krzysztof Gojdź

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ