Małpa powraca. W duecie z Sariusem?

Małpa – Łukasz Małkiewicz, to polski raper, który na poważniej na scenie, pojawił się w listopadzie 2009 roku. Kiedy to samodzielnie wydał “Kilka numerów o czymś”. Płyta została przyjęta bardzo pozytywnie, na skutek czego uzyskała status złotej płyty. Dobrze wystartował, bo wtedy chyba każdy nucił “Pozwól, że opowiem ci o znajomości, która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości. Jednak pozwala pisać mi teksty o miłości. Prawie tak intensywne jak kolor jej paznokci …”. Artysta w nastepstwie współpracował z wieloma raperami, w tym między innymi z: 2styym, Dioxem, Biszem, donGURALesko, Dope D.O.D., Grubym Mielzkym, Pezetem, Włodim czy Zeusem. Od roku 2017 informacje o artyście ucichły. Teraz nadchodzi z nową płytą. W jakiej formie?

Po trzech latach od premiery płyty “Mówi”, artysta zapowiedział wydanie nowego albumu – drugiego, długogrającego, w karierze artysty. Krążek ma nosić tytuł “BLUR”. Jego premiera zapowiedziana jest na 22 lutego. Magiera odpowiedzialna jest za produkcje albumu. Przedsprzedaż rozpoczęła się już 10 stycznia. 15 stycznia natomiast, w sieci ukazał się pierwszy kawałek, promujący nadchodzący album. Jak się okazało, pierwszym gościem będzie Sarius! Ta dwójka w kawałku pod tytułem: “”Nie Wiem Co Będzie Jutro”:

Dobre połączenie. Bo Sarius to, po prostu, dobry zawodnik. Należy on do reprezentantów częstochowskiego rapu. Zadebiutował albumem „Blisko leży obraz końca”, w 2013 roku. Współpracował z takimi raperami jak Hades czy O.S.T.R. Ten ostatni szybko wyłapał jego talent, który potwierdził w sierpniu 2018 roku, swoją nową płytą, pod tytułem: “Wszystko co złe”. Choć według mnie dużo wcześniej, między innymi  na “Antihype”. Idzie jak burza, rok 2018 należał do niego. A więc fajnie, że Małpa to dostrzegł. Może Sarius zje ten nowy rok, razem z Małpą?

Raper zawsze każe na siebie długo czekać (jego pierwszą i drugą płytę dzieliło aż siedem lat!) ale… Fani Małpy – odkładamy na chwilę na bok, przekatowane już na każdy możliwy sposób “Kilka numerów o czymś” i “Mówi”, na rzecz nowej, świeżutkiej płyty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

462 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Fani disco polo są zrozpaczeni. Uwielbiany zespół po wielu latach na scenie kończy swoją działalność

Gwiazdor disco polo ogłosił przykrą wiadomość. Jednego z ulubionych zespołów polskiej muzyki tanecznej nie zobaczymy...