Małpa powraca. W duecie z Sariusem?

Małpa – Łukasz Małkiewicz, to polski raper, który na poważniej na scenie, pojawił się w listopadzie 2009 roku. Kiedy to samodzielnie wydał „Kilka numerów o czymś”. Płyta została przyjęta bardzo pozytywnie, na skutek czego uzyskała status złotej płyty. Dobrze wystartował, bo wtedy chyba każdy nucił „Pozwól, że opowiem ci o znajomości, która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości. Jednak pozwala pisać mi teksty o miłości. Prawie tak intensywne jak kolor jej paznokci …”. Artysta w nastepstwie współpracował z wieloma raperami, w tym między innymi z: 2styym, Dioxem, Biszem, donGURALesko, Dope D.O.D., Grubym Mielzkym, Pezetem, Włodim czy Zeusem. Od roku 2017 informacje o artyście ucichły. Teraz nadchodzi z nową płytą. W jakiej formie?

Po trzech latach od premiery płyty „Mówi”, artysta zapowiedział wydanie nowego albumu – drugiego, długogrającego, w karierze artysty. Krążek ma nosić tytuł „BLUR”. Jego premiera zapowiedziana jest na 22 lutego. Magiera odpowiedzialna jest za produkcje albumu. Przedsprzedaż rozpoczęła się już 10 stycznia. 15 stycznia natomiast, w sieci ukazał się pierwszy kawałek, promujący nadchodzący album. Jak się okazało, pierwszym gościem będzie Sarius! Ta dwójka w kawałku pod tytułem: „”Nie Wiem Co Będzie Jutro”:

Dobre połączenie. Bo Sarius to, po prostu, dobry zawodnik. Należy on do reprezentantów częstochowskiego rapu. Zadebiutował albumem „Blisko leży obraz końca”, w 2013 roku. Współpracował z takimi raperami jak Hades czy O.S.T.R. Ten ostatni szybko wyłapał jego talent, który potwierdził w sierpniu 2018 roku, swoją nową płytą, pod tytułem: „Wszystko co złe”. Choć według mnie dużo wcześniej, między innymi  na „Antihype”. Idzie jak burza, rok 2018 należał do niego. A więc fajnie, że Małpa to dostrzegł. Może Sarius zje ten nowy rok, razem z Małpą?

Raper zawsze każe na siebie długo czekać (jego pierwszą i drugą płytę dzieliło aż siedem lat!) ale… Fani Małpy – odkładamy na chwilę na bok, przekatowane już na każdy możliwy sposób „Kilka numerów o czymś” i „Mówi”, na rzecz nowej, świeżutkiej płyty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ