Jaką mamą jest Małgorzata Socha

Małgorzata Socha zdradza swój trik na idealną figurę! Może go zastosować każda z nas!

Małgorzata Socha w styczniu urodziła drugą córeczkę, która ma na imię Basia. Aktorka bardzo szybko wróciła do pracy. Gwiazda trzy miesiące po porodzie zachwyca piękną sylwetką. Myślicie, że młoda mama katuje się na siłowni albo trzyma restrykcyjną dietę, aby pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów? Nic z tych rzeczy! Małgorzata Socha zdradza swój trik na idealną figurę! Może sobie na niego pozwolić każda z nas!

Drugie imię Sochy

Małgorzata Socha jest mamą dwóch dziewczynek – czteroletniej Zosi oraz trzymiesięcznej Basi. Aktorka opowiada, że nie jest łatwo pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Jednak przy dobrej organizacji wszystko może się udać.

„Sama się śmieję, że na drugie imię powinnam mieć logistyka. To spore wyzwanie, żeby teraz nad wszystkim zapanować. Sama szybko wróciłam do pracy i to wymaga połączenia roli mamy i kobiety pracującej. Na szczęście jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną. Wymaga tego ode mnie mój zawód, a teraz przy daje się to również w domu. Nie jest łatwo, mam też ciężkie chwile, ale ostatecznie udaje mi się to wszystko zgrać. Przy drugim dziecku mam więcej luzu” – mówi gwiazda w rozmowie z magazynem „SHOW”.

https://www.instagram.com/p/BSSyyWhANpQ/?taken-by=malgosia_socha

Małgorzata Socha zdradza swój trik na idealną figurę

Małgorzata Socha zdradza, że powrót do idealnej figury nie jest dla niej priorytetem. Macierzyństwo (zwłaszcza podwójne!) wiąże się z wielkim szczęściem, ale również często pojawia się zmęczenie czy niewyspanie. Aktorka ma teraz ważniejsze sprawy na głowie. Nie zamierza też intensywnie ćwiczyć. Gwiazda żartuje, że przecież jest bielizna modelująca, która sprawia, że sylwetka  nabiera idealnych kształtów.   

„Powrót do superfigury nie jest moim priorytetem. Od czego w końcu jest bielizna modelująca. Nie dajmy się zwariować. Nie chcę się katować na siłowni. Macierzyństwo nie jest łatwe, jest zmęczenie, niewyspanie, rozterki… Dajmy sobie luz przynajmniej w kwestii zrzucania kilogramów od razu po ciąży” – apeluje gwiazda.

Nosicie czasami bieliznę modelującą?

https://www.instagram.com/p/BR7uAOggIjl/?taken-by=malgosia_socha

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgosia_socha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ