Selena Gomez znalazła się w szpitalu psychiatrycznym?

Selena Gomez znalazła się w szpitalu psychiatrycznym?

Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe i przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym? Tak informację podał zagraniczny portal „TMZ”. Według dziennikarzy piosenkarka poddała się specjalistycznej terapii, która ma kojąco wpłynąć na jej stan emocjonalny.

Selena Gomez znalazła się w szpitalu psychiatrycznym?

Selena Gomez w 2017 roku miała przeszczep nerki. Artystka jest pod stałą kontrolą lekarza, jednak jej wyniki ostatnio nie były najlepsze. Gwiazda dwukrotnie przebywała w szpitalu z powodu niskiego poziomu białych krwinek. Portal „TMZ” podaje, że artystka podczas drugiej hospitalizacji przeszła załamanie nerwowe i obecnie przebywa na terapii w szpitalu psychiatrycznym  East Coast.

Jeszcze wiele przede mną

Nie jest tajemnicą, że piosenkarka od wielu lat zmaga się z depresją. Gwiazda przyznaje, że cały czas uczy się, jak przezwyciężać swoje lęki. Wie, że o swoje dobre samopoczucie będzie walczyła do końca życia.

“Każdy, kto mnie zna wie, że zawsze będę zaczynać od mojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wiele przechodziłam w związku z depresją i lękami i mówiłam o tym głośno, ale to nie jest rzecz, którą już przezwyciężyłam. Nigdy nie nadejdzie taki dzień, w którym powiem: oto ja w pięknej sukience – wygrałam! Dla mnie to jest walka, którą będę toczyła do końca życia i zgadzam się na to, bo wiem, że wybieram siebie ponad wszystko inne” – mówiła Selena Gomez kilka miesięcy temu.

Pod koniec września wokalistka po raz kolejny zdecydowała zrobić detoks od mediów społecznościowych. Docenia siłę mediów społecznościowych, ale zwraca również uwagę, że mogą one kogoś bardzo zranić.

„Nastrój Lol (spojrzałam na swoje odbicie w lustrze – jak idiota!) Aktualizacja: przerwa od mediów społecznościowych. Po raz kolejny. Choć jestem wdzięczny za głos, jaki media społecznościowe dają każdemu z nas, jestem również wdzięczna za to, że mogę cofnąć się i pomyśleć o moim życiu sprzed mediów społecznościowych. Życzliwość i zachęta tylko na chwilę! Pamiętajcie, że negatywne komentarze mogą zranić czyjeś uczucia” – napisała Selena Gomez dwa tygodnie temu.

Piosenkarce życzymy dużo zdrowia! Mamy nadzieję, że jej stan emocjonalny szybko się ustabilizuje.

https://www.instagram.com/p/BoFlrM7gwnK/?hl=pl&taken-by=selenagomez

——————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/selenagomez

ZOSTAW ODPOWIEDŹ