Agnieszka Radwańska świętuje 1. rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie! Jak para się poznała? Nie było łatwo!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt 22. lipca wzięli ślub. Para przysięgę małżeńską złożyła w kościele na Skałce, a wesele odbyło się w XIX-wiecznym dworku w Tomaszowicach pod Krakowem. Tenisistka napisała na Instagramie, że to był najpiękniejszy dzień w jej życiu. Jak gwiazda sportu poznała swojego ukochanego? Okazuje się, że początki znajomości nie były łatwe!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie! Jak para się poznała?

Agnieszka Radwańska poznała Dawida Celta, gdy miała 17 lat. Wtedy nic jeszcze nie zapowiadało, że para stanie na ślubnym kobiercu. Na początku łączyły ich jedynie stosunki zawodowe. Dawid Celt był sparingpartnerem i drugim trenerem tenisistki. Mężczyzna pochodzi z Częstochowy. Jest również komentatorem tenisowym.

https://www.instagram.com/p/BW5O1T3lVyS/?taken-by=aradwanska&hl=pl

Na początku nie było łatwo

Choć sportsmenka mu się podobała, to przez długi czas nie chciał się do tego przyznać, gdyż obawiał się, że wpłynie to negatywnie na relacje zawodowe. Nie wiedział również, czym mógłby zaimponować tak tenisistce. Jej kariera nabierała coraz szybszego tempa, Radwańska była już wtedy znana. Dawid Celt uważał, że pochodzą z dwóch różnych światów, których nie da się połączyć.

„Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie. (…) Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć – wyznał Dawid Celt w wywiadzie dla „Vivy!”.

Pierwsza randka

Para wspomina, że to Agnieszka Radwańska chciała „wprosić” się na kawę, ale Celt nie mógł się zdecydować. Mężczyzna zapraszał tenisistkę na pierwszą randkę aż przez pół roku!

„Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał… (śmiech)” – mówiła gwiazda tenisa.

Agnieszce Radwańskiej i Dawidowi Celtowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

https://www.instagram.com/p/BOpA__7Bmet/?taken-by=aradwanska&hl=pl

 

—————————————————————-

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Radwańska oraz www.instagram.com/aradwanska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ