Małgorzata Rozenek na grzybach

Małgorzata Rozenek poszła nago na grzyby? Tak łatwiej lokalizować kleszcze?

Małgorzata Rozenek wybrała się na grzyby. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że prezenterka poszła na grzybobranie w dość nietypowym stroju. Czy uważacie, że takie ubranie jest odpowiednie do lasu? Fani mają wątpliwości…

Małgorzata Rozenek na grzybach

Nago po lesie?

Małgorzata Rozenek wykorzystała wolne chwile i wybrała się na grzybobranie. Towarzyszył jej ukochany, Radosław Majdan. Prezenterka pochwaliła się na Instagramie wielkim grzybem, którego wypatrzyła w lesie. Jednak fanów zainteresował strój Perfekcyjnej Pani Domu, a właściwie jego brak… Niektórzy podejrzewali, że Rozenek posżła do lasu nago. Jednak na inny zdjęciu wyjaśniło się, że „polska Victoria Beckham” założyła wydekoltowaną bluzkę na ramiączka. Rozumiemy, że chciała wyeksponować swój kształny biust, ale czy to na pewno jest odpowiedni strój do lasu?

Pod zdjęciem Rozenek możemy znaleźć mnóstwo zabawnych komentarzy. Oto kilka z nich:

„Strach teraz do lasu iść, wszyscy nago będą biegać, bo jak Rozenek może to i ja :D”,

„m_rozenek to nowa aplikacja-GrzybyGo? ;)”

 

Rozenek i Majdan grzybobranie


Czy to tak bezpiecznie?

Niektórzy followersi są zaniepokojeni decyzją Rozenek. Obawiają się, że w takim stroju prezenterka może mieć bliskie spotkanie z kleszczami, które wywołują boleriozę. Do zakażenia dochodzi w wyniku ukąszenia przez kleszcze zakażone krętkami. Przypominamy, że ich ulubionymi siedliskami są właśnie lasy iglaste, liściaste oraz łąki. Przebywając w rejonach należy osłaniać ciało oraz używać środków odstraszających owady. Czy Małgosia zapomniała o tych zasadach?

„Nago na grzyby, a kleszcze, a komary niestraszne”,

„Na goło najlepiej… później tylko kleszcze będzie wyrywać z tego pięknego ciałka”,

„Wy wiecie, że przy takim stroju łatwiej lokalizować kleszcze? Porady na ten temat znajdziecie w nowej książce Perfekcyjnie Nieperfekcyjna” – komentują internauci.

Czy też uważacie, że Rozenek powinna inaczej ubrać się na grzybobranie?

 

Źródło zdjęć: instagram.com/m_rozenek

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ